Merhaba.
Ben magelerin nasıl hızlıca insan öldürdüklerini merak ediyorum ??
Bunu nasıl ayarlarım ??
Corp Por Yeter :D 10 saniyeni alır
o nedir abi ?
Kitaptaki energy bolt büyüsü
1 tuşa innox 2. tşa inpor 3. tuşa an ex por 4. tuşa co por q tuşunada an mani ayarla

sonracıma innox u yedir sonra allah ne verdiysee salla gitsin ama innoxu yedircen bak:)
1=en başta adama us çuk(ben böyle diyorum :D) atabilirsin
2=us çuk'u atacan ama 1-2 kere fln adamın dexi bozulsun çok atarsan tekrar düzelir
3=sonra in nox atabilirsin
4=adamın elinde kalkan varya por cor vis kalkan yoksa cor por atarsın
5=eğer adam warlock ise o sana poi atınca sen ona an mani atarsın
6=an ex por atıp yakarsın işe yaramassa 4.sıradaki gibi devam edersin
Bu Yazdıklarınız Bı Ise Yaramayabılır..Bellıkı Arkadas Ultımaya Daha Yenı Baslamıs..Mage Oynamak Yenı Baslıyan Bırısı Icın Gercekten Zordur..Cunkı Iyı Bır Mage Oynucusu Olabılmek Icın Tecrube,Dogru Macrolar Ve Parmaklarınızın Cok Hızlı Olması Gerekmektedır..Mısal COgu Kısı Corpordan Bahsetmıs..Corporu Herzaman Ve Heryerde Kullanamayabılırsınız..Cunkı Karsınızdakının Sılah Hızı Ve Pvp Yaptıgınız Alan Cok Onemlıdır..Bılıyorsunuz Kı Corporu Bastıgınız Anda Atmıyor..Eger Dar Alandaysanız Corpor Atmak Cok Mantıksız.Bu Bır Intıhar Olur..Karsınızdkı Kısının Kullandıgı Sılahtan Tutunda +sına Kadar Herseyı Bılerek Pvp Yapmak Gerek...Bunlarda Zamanla Olucak Seyler Ve Bırazda Sabır..Ben Sana Kendımden Ornek Verıyım..Ultımaya Basladıgım Ilk Sıralarda Bende Senın Gıbı Mage Oynamaya Kalkısmıstım..Ne Yapıcagımı Bılmıyordum Buyulerı Bıle Bılmıyordum..Herkez Benı Keserdı Ve Bu Canımı Cok Sıkardı ..Baktmkı Boyle Ogrenemıcem..Ölü Olarak Actıon Yapılan Yerlerde Gezerdım..Pvp Yapanları Izlerdım,Bırbırlerıne Hangı Buyulerı Attıklarına Bakardım..Ve Boyle Boyle Zamanla Ogrenmıstım...Ogrendıkcede Zevk Almaya Baslamıstım..Sana Benden Son Bır Tavsıye *Yok Ben Bunu Ogrenemem Bırakıcam* Deme Sakın..Benımde Aklımda Bu Kelıme Hep Dondu Durdu..Ama Sabrımın Sonucunu Aldım..Aslında Yol Yakınken Vaz Gecsen En Guzelıde,Kararı Sana Bırakıyorum..
Asla bırakmam ama ben innox corp felan dıyorsunuzya onların gercek skıllerını yazın ornegın an ex por = praliyze felan

Teşekkürler
1. Sayfa - 4 Mana - 0.5 Saniye Harcayan Büyüler
Clumsy (Uus Jux): Dextery'yi düşürür.
Create Food (In Mani Ylem): Çantanıza yiyecek birşeyler bırakır.
Feeblemind (Rel Wis): Intelligence (Zeka) puanını düşürür.
Heal (In Mani): Canınızı biraz arttırır.
Magic Arrow (In Por Ylem): En basit mage saldırısıdır.
Night Sight (In Lor): Karanlık ortamlarda görüş alanını aydınlatır.
Reactive Armor (Flam Sanct): Fire resisti düşürür Physical'i artırır.
Weaken (Des Mani): Strength'i düşürür.

2. Sayfa - 6 Mana - 1 Saniye Harcayan Büyüler
Agility (Ex Uus): Dextery'yi arttırır.
Cunning (Uus Wis): Intelligence'i arttırır.
Cure (An Nox): Eğer Poison etkisinde iseniz skill'inize göre sizi zehirden kurtarmaya yarar. Etkili zehirlerde tekrar denemelisiniz.
Harm (An Mani): Diğer bir mage saldırısı.
Magic Trap (In Jux): Pouch, bag gibi itemlere tuzak kurmanızı sağlar.
Remove Trap (An Jux): Konulan tuzakları çözmenize yarar.
Protection (Uus Sanct): Herhangi bir damage aldığınızda büyünüzün fizzle olmamasını (bozulmamasını) sağlar. Ama Skillden dolayı fizzlamayı engellemez.
Strength (Uus Mani): Strength'i arttırır.

3. Sayfa - 9 Mana - 1.5 Saniye Harcayan Büyüler
Bless (Rel Sanct): Tüm statlarınızı bir süreliğine arttırır.
Fireball (Vas Flam): Bir mage saldırı şekli.
Magic Lock (An Por): Büyüyle bir sandığı kitleyebilirsiniz.
Poison (In Nox): Hedefi zehirler (Skillinize göre poison etkisi verir).
Telekinesis (Ort Por Ylem): Uzaktaki bir ceset ya da sandığı görmenizi sağlar.
Teleport (Rel Por): Max. 12 kare ötesine ışınlanmanızı sağlar.
Unlock (Ex Por): Sihirle kilitlenmiş sandıkları açar.
Wall of Stone (In Sanct Ylem): Sihirle bir engel oluşturmanızı sağlar.

4. Sayfa - 11 Mana - 2 Saniye Harcayan Büyüler
Archcure (Vas An Nox): Etrafınızdaki kişilere cure büyüsü atar.
Archprotection (Vas Uus Sanct): Etrafınızdaki kişilere protection büyüsü atar.
Curse (Des Sanct): Statlarınızı belli bir süre düşürür.
Fire Field (In Flam Grav): Bir sürelik alana ateş yayar.
Greater Heal (In Vas Mani): Canınızı (Hit Point) oldukça arttırır.
Lightning (Por Ort Grav): Bir magenin yıldırım saldırısı
Mana Drain (Ort Rel): Manayı düşürür.
Recall (Kal Ort Por): Marklanmış bir yere teleport olmanızı sağlar.

5. Sayfa - 14 Mana - 2.5 Saniye Harcayan Büyüler
Blade Spirits (In Jux Hur Ylem): Blade Spirit summon eder.
Dispel Field (An Grav): Summon yaratıkları yokedecek bir alan yaratır.
Incognito (Kal In Ex): Adınızı ve görünümünüzü değiştirir.
Magic Reflection (In Jux Sanct): Physical Resisti düşürür, Fire Resisti arttırır.
Mind Blast (Por Corp Wis): Diğer bir mage saldırısı.
Paralyze (An Ex Por): Hedefi magic resistine göre belli bir süre hareket edemez durumda tutar.
Poison Field (In Nox Grav): Alana poison (zehirleme) etkisi verir.
Summon Creature (Kal Xen): Bazı yaratıkları summon etmek için kullanılır.

6. Sayfa - 20 Mana - 3 Saniye Harcayan Büyüler
Dispel (An Ort): Summon bir yaratığı yok etmek için.
Energy Bolt (Corp Por): Güçlü bir mage saldırı büyüsü.
Explosion (Vas Ort Flam): Diğer bir güçlü mage saldırısı. Saldırı atıldıktan bir süre sonra kendini patlama şeklinde gösterir.
Invisibility (An Lor Xen): Hide (görünmez) olmanızı sağlar.
Mark (Kal Por Ylem): Mark taşına bulunduğunuz yeri yazar.
Mass Curse (Vas Des Sanct): Statları daha çok oranda düşürür.
Paralyze Field (In Ex Grav): Paralyze büyüsünü belli bir alana yayar.
Reveal (Wis Quas): Hide olmuş (gizlenmiş) birini ortaya çıkarır.

7. Sayfa - 40 Mana - 3.5 Saniye Harcayan Büyüler
Chain Lightning (Vas Ort Grav): Atılan yerin çevresindeki düşmanlara yıldırımlar gönderir.
Energy Field (In Sanct Ylem): Başka bir damage veren alan büyüsü.
Flamestrike (Kal Vas Flam): Ateş yumağı şeklinde kendini gösteren mageler için güçlü bir damage büyüsü.
Gate Travel (Vas Rel Por): Mark taşının gösterdiği yere kapı açar.
Mana Vampire (Ort Sanct): Daha çok oranda manayı azaltır.
Mass Dispel (Vas An Ort): Etkili bir summonları dispel etme yöntemi.
Meteor Swarm (Kal Des Flam Ylem): Çevreye damage veren bir büyü.

8. Sayfa - 50 Mana - 4 Saniye Harcayan Büyüler
Earthquake (In Vas Por): Damage veren güçlü bir alan büyüsü.
Energy Vortex (Vas Corp Por): Energy Vortex summon eder.
Resurrection (An Corp): Reslemek.
Summon Air Elemental (Kal Vas Xen Hur): Air Elemental summon etmek.
Summon Daemon (Kal Vas Xen Corp): Daemon summon etmek.
Summon Earth Elemental (Kal Vas Xen Ylem): Earth Elemental summon etmek.
Summon Fire Elemental (Kal Vas Xen Flam): Fire Elemental summon etmek.
Summon Water Elemental (Kal Vas Xen An Flam): Water Elemental summon etmek.

Buralardan Buyulerın Kıtapta Ve Buyu Atıldıktan Sonra Player Ustunde Yazılısı Halınde Verılmıs.. Kac Sanıyede ve Kac Mana Goturdugu Yer Alıyor..Bunları Bı Metınbelgesıne Kaydet..Lazım Oldukca Acar Bakarsın..Zamanla Hepsını Ogrenırsın..
Elimden geldiğince bir şeyler anlatmaya çalışıyım bakalım nasıl bir şey olucak :D

Rakibinin sınıfına değişir örneğin warior yada warlock la savaşıyorsan us jux işe yarar bir büyüdür, flam sanet, uus sanet büyülerini kesinlikle eksik etmiyeceksin üzerinden, in nox aksiyon anında çok yararlıdır bu yüzden ilk önce in nox yedirmeye yoğunlaşmalısın. Zaman kazanmak çok önemlidir o yüzden sürekli haraket halinde olmalı ve büyülerini en rahat kullanabileceğin yerlere çekilmelisin. Örneğin sağa doğru koşarken birden sol üst köşeye doğru dönmek, rakibinin beklemediği bir anda yön değiştirmek gibi haraketler sana zaman ve uzaklık kazandırır buda daha güçlü büyüleri yapmak için fırsat yaratır.

Cor por olayına gelince bence çok saçma konuşuyorlar ben bir warior'a bire bir dövüşte cor por atmayı denemem onun yerine mesela por ort grav kullanırım daha çabuk fakat daha güçsüz bir büyüdür ama rakibiniz size vurmasından daha iyidir bence. Yani şöyle söyliyim yapamıyacağın büyüyü denememelisin, şans işi değil bu zamanlama meselesi ( şansın bazen faydası oluyor tabii kal vas la adam kesitğim olmuştur :D ). Her fırsatta büyü atmalı rakibe dinlenme, heal basma süresi kazandırmamalısın örneğin in nox mu yedirdin ardından salla bi an mani, biraz hp çeker fakat hiç yoktan iyidir, sonra bir por ort at gene an mani salla, arada medi yaparak uzaklaşmaya bak arayı açarsan por ort, cor por falan dene. Daha savaşın başında adama cor por falan yedirmeyi deneme büyük ihtimalle başaramazsın boşuna manan gider hem adam yese bile direk topuk modda kaçmaya başlar, önce biraz hp çekip ardından güçlü büyüleri denemelisiniz hatta bazen yaptığım bir şeydir armor'uma ve hp me güveniyorsam kaçmam direk üstüne koşarım adamın flamdan sekenler bile rakibe yeter( tavsiye etmem ama bunu :D ) Mage vs mage zordur o yüzden şimdilik warior yada warlocklara sataşırsan daha kolay olur senin için :) ayrıca macrolarını iyi yerleştir, hepsi sol elinin ulaşabileceği bir yerde olsun. Örneğin benim Wait for target / last target lı değil macrolarım sen de böyle alışmalısın ama yapamıyorum diyorsan wait/last olarak ayarla fakat ilerde kesin waitsiz kullanmaya başla bir den fazla rakibe karşı çok avantajlı oluyor benden tavsiye.

Toparlamak gerekirse... Atak oyna rakibe aman vermemeye çalış, sürekli büyü yapmaya bak ( tabii manana dikkat ederek ). An mani, por ort gibi büyülerle rakibi az az yorarsan güçlü bir büyüyle işini bitirebilirsin.
ya uzun seylere ne gerek var necro mage ol evıl at anexle energy failed le pakete al ortadakı 1 tanesını sıl ınnox failed at sonra dessanet dessnaet weaken sonra ınpor vasorrt razordan ınpor macroyu ayarlıcan bılıyosan cok hızlı ınpor atıcan kı o energy faıled kaybolmadan kesebılesın ben warıorları hep bole keserdım & magelere dessanet dessanet weaken ınpor calıscan saten mageler ınpor karsısında dayanamıyo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.