ben deniz ustune alan yaptim mapa ekledim ama ben yürüyom at yürümüyo
sanırım alanı harbiden denizin üstüne yapmşsın bütün itemlara .nudgeup 1 weya 2 yapda bi dene istersen eger staticklemediysen...
static yaptıysan o staticleri sphere görmüodur sen gm olduğun için yürüyebiliyorsundur.Static yaptığın dosyaların uzantısını .mul olarak koyarsan sphere görür ve gmlerden başka diğer canlılarda yürüyebilir.
ben sphere mul u zaten .ano yapitımm ama fark edermi???
benim dediğimi yapdınmı ? alanı nasıl yapdın peki addyle tek tek mi elinlemi koydun tileylemi?
yok ya bi tane yabanci siteden map indirdim :D o
:D dicek bişeyim yok ozaman :) Death Bringer'ın Dediği gibi statick olarak indirdiğin dosyanın uzantısını .mul yapıp uo klasörüne at ama sphere client kapalı olsun :) bide girdigin cliente dikkat et
Novice
0.1
uzantılarını değiştirip uo klasöürünün içine at :D
Bende Onu Dedim Sanırım XoXO?
sargon : ben sphere mul u zaten .ano yapitımm ama fark edermi???

boyle yaptıysan clıentındede hex editor yardımıyla verdata.mul u verdata.ano yapabılırsın.fakat bu senın ıcın zor.tek sansın verdata.ano yaptıgın dosyayı tekrar verdata.mul yapacaksın.uo nun ıcıne at dene.olmazsa clıent versıyonunu degiştir baska clıentlerle gırmemeyı dene.203 fln al oyle gir.cunkı dıger clıentlerde editlenmıs ve mul dosyalarının uzantıları farklı yapılmıs olabılır.Kolay Gelsin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.