Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

adam bol kişilikli ne kadar güvenilir bilmiyorum xd
tukrok : Geçmiş olsun arkadaşım, bence evden çıkamıyorum diye, kendini bu gibi şeylere verme. Ben olsam sürekli kitap okurdum. E-book. (Ki evden çıkamadığım zaman oldu, Dragonlance serisinden 26 kitap okudum (: )

Yahu, ben bir türlü E-Book zımbırtısına alışamadım, gözlerim acıyor. Nasıl alıştın ki var mı bir tekniği.

Arkadaşım, umarım bir an önce iyileşirsin sen de.
Hem kazadan hemde sunucu açma çabandan dolayı geçmiş olsun.Scriptersız sunucu açman cidden zor olacaktır.
@Xlore, dostum bu soruyu herkes soruyor, ne bileyim yıllardır monitöre bakıyorum, webdeki yazıları okuyorum. Yani web sitesinde 2 saat yazı okuduğumu bilirim hiç durmadan. Sanırım alışkanlık. Yorulmuyor gözlerim 5-6 saat soluksuz okuyorum (:
Geçmiş olsun da birşey dikkatimi çekti , sorun kalıcı sanırım ? Tekrar geçmiş olsun.

@tukrok

bende öyleyim , bende tam tersi kitaba bakınca gözlerim ağırıyo 10 sayfa bile okuyamıyorum normal kitap'tan (:
Değil mi aynen :D:D
Syntax : Hem kazadan hemde sunucu açma çabandan dolayı geçmiş olsun.Scriptersız sunucu açman cidden zor olacaktır.

Arkadas haklı scriptersiz acamazsın ama madem bu kadar zamanın var bu sitenin dökümanlarından script yazmayı ögrenebilirsin :) ben öyle ögrendim biraz(hala yeterince iyi degilim zamanla olucam :):)) ayrıca çözemedigin sorunlarda forumdan yazarsan hepimiz yardımcı olmaya calısırız umarım istedigin başarıyı elde edersin ...
Bende bir scripter arıyorum aslında, iyisinden. İyilerinden ve beni tanıyanlarından iletişim bekliyorum. Geniş bir proje üretmeyi umud ediyorum.
İyilerinden yarışmlar kilo :p
Xlore : İyilerinden yarışmlar kilo :p

yarımşar kilo diyişini yirim senin bro :p
Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.