Arkadaşlar merhabalar.

Büyük bir pvp serverı için bir projeye başkoyduk. Bunun için sağlam bir scripter arıyoruz ve LBR binekleri ekleyebilecek verdatadan anlayan bir arkadaş arıyorum. Birisi varsa bana PM yoluyla ulaşsın.

MSN: [email protected]

Msn verdim yasaksa modlar bi zahmet editlersiniz.

Bu konu Ch4cKi3 tarafından düzenlendi(2008-08-24 18:40, 15 yıl önce)
msn verebilirsin kanımca :)
verdim msn eğer yasaksa editlerler :O_o
' eRhAN | Verdatadan Anlayan ve Scripter Aranıyor !!! :forumda bi ağlamadığın kalmış hahaha:
Gerekirse Ağlarızda be Dimi yani xD
Bomba gibi bir pvp serverı geliyo desene erhan :)
35 ytlik hostuyla beraber 55r serverlerin Kralı erhan bomba gibi bir server getiriyor Evet MERT xD
Xariyla ekibe seçilemedikten sonra böyle karalamalarda bulunmassan sevinirim. Aksi halde u-s yöneticilerine şikayetimi göndericem.
Silindi
Members
0
Xariyla : 35 ytlik hostuyla beraber 55r serverlerin Kralı erhan bomba gibi bir server getiriyor Evet MERT xD

Herkezın serverı kendıne göre kral'dır.Sen karişamassin, isterse bedava hosting alır acar.
"Ch4cKi3" Nolur beni kadrona al lütfen beni Sıkripter yap :gorme
Xariyla belli ki pskolojik sorunların var
Silindi
Neophyte
0
Xariyla Ch4cKi3 ile aranizda kötu bir olay geçmiş halen uzatıyorsun ve konuşuyorsun,adamı sevmıyor isen neden konuşuyorsun susmayı denesene :huh
-Sidious- Deliyim ben :gorme
Yakub adam gibi dur çamur atma şurda bi iş yapmaya çalışıyoruz.
@Ch4ki3 kardesimsin güveniyorum sana :) Valla ben hala oynuyor olsaydım seninle zevkle çalısırdım ama bikaç yıl geç kaldın proje için :)
Xariyla cok dikkat cekiyorsun yapma bunu. sonun digerlerine benzemesin ^^ Tehdit degil uyaridir , bazi zekilere aciklama.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.