Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Kareem : @Ch4ki3 kardesimsin güveniyorum sana :) Valla ben hala oynuyor olsaydım seninle zevkle çalısırdım ama bikaç yıl geç kaldın proje için :)

Teşekkür ederim ibrahim abi güvenini kazanmak bile yeterli :)
Banlanmaktan Korksam Kimliğimi Gizler Kimseyle konusmazdımBşver Kullanıcı Almak Ücretsiz Soncta Burada Gevezelik uyuzlukta yapsam Scplerede yardım etmeye calısıyorum kimileri gibi sadece kıllık yaratmıyorum ( spawnsas )
spawnsas da senin gibi millet e sataşıyorsunuz sürekli kendiniz bi halt olsanız bari
-Sidious- aman görmesin bşın yanar nese eranın konusu sapmasın iyice :gorme
verdatacı arıyosanız LBR vb. yardımcı olabilirim. Uo yu bıraktım gibi görünüyo. Ama aslında yardım ediyorum artık insanlara oynamak ve kasmak için girmiyorum =) Ama verdata için yardım yapabilirim. Ama server 56b olsa iyi olur çunku 55 r de bineği görür binemeyiz =) Hatta göremeyedebiliriz ve client versionlarının uyuşması gerekir LBR lere
Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. Aradığımı buldum. Başlığı kilitleyebilirsiniz. İyi geceler..

/ Arkadaşlar bulduğumuz kişiye 3 gündür ulaşamıyoruz ve bize şuana kadar yaptığı birşeyi göstermediği içinde bize ayıracak vaktinin olmadığını düşünüyoruz. Onun için ben iyi scripterım , ben iyi verdatadan anlarım diyenler varsa bana ulaşırsa seviniirm.
scripterlıktan anlarım ama verdatanın V sini anlamam :)
@bycomrade

ulaşırsan sevinirim.

Bu konu Ch4cKi3 tarafından düzenlendi(2008-08-29 13:54, 15 yıl önce)
ok ekledim
Arkadaşlar işini iyi yapan bir verdatacı hala aramaktayız.
varya bu kadar zamanda okusan öğreirdin nasıl yapıldığını verdata nın
Basic Cok Haklısın...
Okuduk zaten yapmasınada yaptık fakat binemiyorum
Ulan koskoca u-s de şu işi yapcak 1 Allah'ın kulunu bulamadık bi hafta geçti.
Lafa gelince herkez scripter herkez verdatacı herkez connectorcu işe gelince :(

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.