0.1
Merhaba arkadaşlar.
Açmayı planladığımız Rp shard için acil olarak scripter arıyoruz.
Herşey hazırda beklemekte. Bu projede bizimle birlikte olmak isteyen arkadaşları bekliyoruz.
Scripter rahatsızlığından dolayı ayrıldı ve hastahaneye yattı.
iletişim: [email protected] & [email protected]

Bu konu Yorum tarafından düzenlendi(2009-04-21 23:24, 15 yıl önce)
Aradıgınızı Bulmanız Dilegiyle.
Role play scripti yazabilicek çok az kişi var yinede başarılar iyi şanslar.
Marlock : Role play scripti yazabilicek çok az kişi var yinede başarılar iyi şanslar.

Hele Bu Zamanda Cok Zor Dürüst Birisi Bulmak.
Valla bende pvp işinden çıktım 2 aydır rp ile uğraşıyorum şimdilik temel olan şeyleri yaptım ama genede eksiklerim var :)
Benim Pack daha %60 Bitti. + 2 Kisiyiz. :)
2 ayda 1 pack + world ve gerekli dosyaları hallettim tek kişi , marlock denedi ne var ne yok akıl danışmanı diyelim :D

Aslında role play için scripte çok gerek yok benim yaptığım baştan pack o yüzden 2 ay aldı. 2 ay diyosam bazı günler oynamayıp günde 2 saat vs.
Bencede katılıyorum Xantier'e bir rp shard dikkat çekicek abuk subuk sistemleri çıkartırsak temelinigüzel attığın sürece fazla zaman alcağını düşünmüyorum rp yapcağınız yenilikler scp'den çok mantıkla düşünülüp yapılcak şeyler özellikle açıldıkdan sonra Rp server daha çok el becerinizlede yapabilceğiniz şey gerekiyor yani scriptin yanında yaratıcılık önemli olduğunu düşünüyorum bir pvp serverının yaratıcığı ile kıyaslarsak uuu fark var =)
Novice
0.1
bu projedede eradorun sonundaki scriptlerim diye başımızı arıtmada.
Aydın Ben Selim Ist Naber Nasıl Gidiyor Kayıplardasın...
Bu arada Script Yazdırıyon Galiba .Net Isine Yararsa Tasarımını Yap Kodlamasını Ben Yaparım
ByDarK : Aradıgınızı Bulmanız Dilegiyle.
aradan 2 yıl geçmiş konunun :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.