Bedava her işini yapayım diye birşey yok..

Lafa gelince herkes scripter diye birşey yok herkesin kendine göre bilgisi vardır.Yalnız scripter,verdata patcher sizden düşük yetki alacak büyük ihtimal,en ufak hatasında uzaklaştıralacak belki.Bütün sorunlar ona iletilecek,herşeyin altından tek başına kalkacak.Olan emeklerinemi olacak?
O sunucudan uzaklaşırsa siz onun yaptığı işlerle devam edeceksiniz,niye yapsın ki.
malesef türkiyede şöyle bir problemimiz var, scripter'ler sunucuların owner'leri tarafından eziliyor. bir sunucu açılcaksa o sunucu sadece hosting parasıyla açılmaz, sphere'de herşey scriptte biter, bu işi yürütende scripterdir öyle ise scripter çalıştığı sunucuda ya ortak yada yönetici olması gerek.

şu anki uo alemindede bunun olmucağını herkes biliyor. bunun için ''Ben Server Açacam'' diyen varsa ilk önce script yazmasını öğrensin. /Narcotic
Haklısın Narco.Eğer açacaksada scripter bulup şöyle bir mantık var.

xxx (scripter) şu sistemi ekle.
ok..
şunu ekle.
ok.
şunu ekle.
yapamam.
sen scripter değilmisin ? .kick

Emekler nerde ? Eğer bu kadar şeye rağmen oyle bir sunucuda çalışırsa,scripter demem.Ego tatmin etmek için stafflık yapmaya çalışıyordur.
Konu sapmasın lütfen..
@Nexiel konuyu saptırmak isteyen her şekilde saptırır boşuboşuna cici parmaklarını yorma be :)
Ch4cKi3 : Lafa gelince herkez scripter herkez verdatacı herkez connectorcu işe gelince :(

beni al beni al

gral scriptercıyım

xxx yaparmısın

yaw git işim var:D
Nexima : Haklısın Narco.Eğer açacaksada scripter bulup şöyle bir mantık var.

xxx (scripter) şu sistemi ekle.
ok..
şunu ekle.
ok.
şunu ekle.
yapamam.
sen scripter değilmisin ? .kick

Emekler nerde ? Eğer bu kadar şeye rağmen oyle bir sunucuda çalışırsa,scripter demem.Ego tatmin etmek için stafflık yapmaya çalışıyordur.

Hiç bi açtığım serverda scripterımı vs ezmedim. Hepside hala arkadaşım fakat hepsi uo yu bıraktı. Beni tanıyan bilir git sor tanımadıkların hakkında atıp tutma.

@Narcotic : Ne alakaası var serverı açan kişi scripter olmak zorunda falan demişsin. Şuanda bulunan serverların kaçı bu şekilde bi araştır istersen. İsim vermiyorum ama en kaliteli serverlarda bile sahipleri script ile uğraşmıyor.
narcotic hanginiz acaba ?:)
ch4 anlamakmı istemiyosun, yoksa anlamıyomusun diyorumki şuanki uo devrinde bu yok sen bana hangi serverde dediğin gibi oluyo diyosun
e ben nediyorum ?
Benim hangi şekilde dediğim şey server sahibinin scripter olması
@Ch4cKi3

Çok asabi gördüm seni :O_o

Yavaş biraz,sadece kendi düşüncemi yazdım.Atıp tutma falan yok.Yaran var sanırım bu kadar sert çıktın.
Bunun neresi sert çıkış anlamıyorum. Bi laf örenmişiniz yaran var sert çıktın vs vs. Neyse uzatmayın konuyu dağıtmayın konu senin benim yaralarımız değil yaram falanda yok. Genelde yarası olanlar başkalarında ararlarmış
Hmm,yaram var benim.Seni tanıyorum değil mi? Sana laf atmak için buraya yazdım.

Of of ne günlere kaldık ya.
KONUYU DAĞITMASSAN SEVİNİRİM !
Ne çok sapmış konu ya.1.5 haftanın konusu hala bi çözüme ulaşamadı hala sapmaya devam ediyore...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.