arkadaslar uzun bır aradan sonra ıcımde hıc eksılmeyen uo atesınden dolayı tekrardan baslamaya karar verdım 8 senedır uo oynuyordum takı gecen seneye kadar sonra bıraktım artık yenı bır servere gecmek ıstıyorum onerecegınız kasmalı yanı pwp serverı olmayan edıtsız kapanma derdı olmayan bır server arıyorum anlayacagınız eger kı oynadıgınız boyle bır server varsa benı bılgılendırırsenız sevınırım he bu arada modain's legancy kurulu bende
Yani şimdi buraya sunucu ismi yazarsak reklama girer ama sitenin sağında reklamı olan serverı veya linkler bölümünden uo sunucuları kısmındaki serverları deneyebilirsin.
ozel den pm atabılırsın
Sende linklere tıklayıp olan serverlara girebilirsin...
branxian arkadasım ordakı pegasus uo shard lınkıne tıklayıp sıteye baglanıyor ama kayıt dıyorum bısı olmuyor sayfa olece kalıyo sorun var heralde
Linkler sayfasını dene.
zaralee : arkadaslar uzun bır aradan sonra ıcımde hıc eksılmeyen uo atesınden dolayı tekrardan baslamaya karar verdım 8 senedır uo oynuyordum takı gecen seneye kadar sonra bıraktım artık yenı bır servere gecmek ıstıyorum onerecegınız kasmalı yanı pwp serverı olmayan edıtsız kapanma derdı olmayan bır server arıyorum anlayacagınız eger kı oynadıgınız boyle bır server varsa benı bılgılendırırsenız sevınırım he bu arada modain's legancy kurulu bende

Sanmiorum aradiğin gibi bi server yok şuan türkiyede artık server açanlar kendilerini tatmin etmek için açiorlar 2-3 ay sonra zewkini aldiktan sonra yada edit ler patlak werdikten sonra kapatiorlar
nebula devam edıyor dımı hala ?
evet
Eldorianuo ----- Server açılılı 5 gün oldu ve 20 player eldorianuo bence denemelisiniz..
mirabilis : Eldorianuo ----- Server açılılı 5 gün oldu ve 20 player eldorianuo bence denemelisiniz..

Are you speak Turkish? Reklam yapmak yasak.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.