Yazık diyorum. Koskoca Low Moderator bile saygı sınrlarını aşıyor. Örnek alınması gerekn kişiler böyle davranırsa ne olaak bu forumun hali. Neyse iyi forumlar.
Hımmm
bexar : Ya arkadaslar ARTIK KENDIMI TUTAMICAM MAL MISIN DICEM?

ULAN SUNUCUNUN ALAN ADI: WWW.ARCADİAUO.NET RESMI WEB ADRESI GIR WHOIS CEK EMBESIL MISIN? ORDA BERK ARSLAN YAZISINI GORUCEKSIN BU KADARDA MAL OLMAYIN GELIPTE BANA CAKMA DEMEYIN CAHIL MISINIZ NESINIZ ANLAMIYORUM ILLA ADAMI SINIRLENDIRCEKSINIZ.

Sana mutluluklar, sözüm kardeşçe. At artık imzanı git bir an önce.
Yine yeni yeniden NARSİA :)
Pazar günü siteden açıklama yapıcaz demiştiniz ? Herhangi bir açıklama yapıacak mı yoksa boşunamı bekliyorum, 1 hafta açık kaldı 2 haftadır kapalı sunucu...
Yaw orayada yazdım burayada yazıyorum Anlama özürlümüsünüz arkadaş neyi tartışıyorsunuz.

YENİ YİNE YENİDEN NARSİAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ahahah
bexar : Sunucuda 1 den fazla owner olabılır ama sunucunun tek br sahibi vardır.

Ben de ingilizce dersi vereyim.

Owner sahip demektir.
dedigi bütün şeyler yalan :D
bana geldiler sphereyi istediler vercem dedim hala onu bekliyorlar yanı şuan bir kılıf koydular oyunculara ama şuanda vermek gibi bir niyetim yok narsia nezaman gider monetadan ozaman verilir sphere benim tarafımdan......
nokta.
Yazık :no
osi : Yazık diyorum. Koskoca Low Moderator bile saygı sınrlarını aşıyor. Örnek alınması gerekn kişiler böyle davranırsa ne olaak bu forumun hali. Neyse iyi forumlar.

Öncelikle şunu belirteyim yöneticilerin üstlerine çok gidiyorsunuz,sabırlarını zorluyorsunuz siz ağır,aşağılayıcı laflar söyleyince saygı sınırlarını aşmıyorsunuzda yöneticiler 1-2 şey söylüyorlar diyemi saygı sınırlarını aşmış oluyorlar..Yöneticileri gözünüzde çok büyütüyorsunuz siz yöneticilerin kaldıramıyacağı laflar söylerseniz onlarda ters tepki verebilirler..onlar burda saygı çerçevisini dengede tutmakla görevliler ama sizinki birazda böyle oluyor siz konuşursunuz konuşursunuz yöneticiler sesini çıkarmaz ondan sonra yöneticilerden biri birşey söyler başlarsınız bu ne biçim bunun burda ne işi var forumu kötülüyor saygısızlık yapıyor ayağına yatmaya başlarsınız..
*Thanatos* :
osi : Yazık diyorum. Koskoca Low Moderator bile saygı sınrlarını aşıyor. Örnek alınması gerekn kişiler böyle davranırsa ne olaak bu forumun hali. Neyse iyi forumlar.

Öncelikle şunu belirteyim yöneticilerin üstlerine çok gidiyorsunuz,sabırlarını zorluyorsunuz siz ağır,aşağılayıcı laflar söyleyince saygı sınırlarını aşmıyorsunuzda yöneticiler 1-2 şey söylüyorlar diyemi saygı sınırlarını aşmış oluyorlar..Yöneticileri gözünüzde çok büyütüyorsunuz siz yöneticilerin kaldıramıyacağı laflar söylerseniz onlarda ters tepki verebilirler..onlar burda saygı çerçevisini dengede tutmakla görevliler ama sizinki birazda böyle oluyor siz konuşursunuz konuşursunuz yöneticiler sesini çıkarmaz ondan sonra yöneticilerden biri birşey söyler başlarsınız bu ne biçim bunun burda ne işi var forumu kötülüyor saygısızlık yapıyor ayağına yatmaya başlarsınız..

Kusura bakma ama herhangi bir forumda nerde olursa olsun saygı kurallarına dışına çıkmam. Bilinçsizce konuşma istersen.
Bilinçsizce konuşma diyorsun,forumda nerde olursa olsun saygı kurallarının dışına çıkmam diyorsun ama herşey ortada dostum ;) neyse uzamasın
Kuihla : dedigi bütün şeyler yalan :D
bana geldiler sphereyi istediler vercem dedim hala onu bekliyorlar yanı şuan bir kılıf koydular oyunculara ama şuanda vermek gibi bir niyetim yok narsia nezaman gider monetadan ozaman verilir sphere benim tarafımdan......
nokta.

Sende adam oldun ya daha neler neler....
*Loki :
Kuihla : dedigi bütün şeyler yalan :D
nokta.

Sende adam oldun ya daha neler neler....

+15 :)
Herkes birbirine bir güzel atıp tutmuş fakat asıl konu hakkında somut bir bilgi yok ? Moneta ne olacak ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.