Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Ultima online ile alakası yok xearth olayın.Mortal online diye yeni bir oyun.Oyuna bakacak olursanız genel olarak uo da bulunan şeyler mevcut.Bunun üzerine bolca ve çok güzel şekilde grafikler eklenmiş.Video larından izlediğim kadarı ile pvp ve pvm gerçekten çok gerçekçi olacak.
Peki her isteyen böyle sunucu açabilecekmi?
Sphere gibi kodları yayınlanırsa açılabilir bir bilgim yok açıkçası o konuda.
Arkadaslar Oyun Wow Knight Gbi Parali Bir Oyundur Oyun Suanda Beta Surecinde Gelicek Ay Satisa Cikicakms. Bn Girdim Denedm Gayet Guzel :) Hemen Hemen Mantik Ultimayla Ayni Ama Ultimadan Cok Daha Gelismis... www.mortalonline.com
Syntax : Sphere gibi kodları yayınlanırsa açılabilir bir bilgim yok açıkçası o konuda.

Asla kodları yayınlanmaz. Zaten UO 'Nunda kodları yayınlanmadı çalındı (:

Mortal Online gelince bir sene sonra en çok oynanan rpg oyunu olacaktır. Şu anda üstünde çalışıyoruz Ghost programı yazmak için..
ben gecen günlerde yoğun bir patch yüklemesinden sonra oyuna girdim. güzel olabilecek bir oyun ama bence henüz para veripte oyun satın alınmaz, cok cok cok fazla eksiği var. grafik hataları desen yığınla, oyundaki eksiklikler desen o ayrı bir dert. 3 gün sunucuda takıldım ve bıraktım. inşallah ilerleyen zamanlarda adam ederlerde güzel bir oyun oynamış oluruz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.