Dün akşam mul patcher kullanımı hakkında soru sormuştum ancak sitedeki aramaların sonuç vermediği için bunu sorma gereği duymuştum bugün sabah siteyi gezerken bir arkadaşın mupatcher ile yaptığı açıklamayı okudum ve sorunumu hallettim diğer soran arkadaşlarada yardımcı olacağını düşündüğüm için link'i vermek istedim Gumpart.mul editlemek için ayrıntılı bilgiyi Neran aşağıdaki linkte vermiş kendisine bu bilgi için teşekkür ederim.. Başlık içinde kusura bakmayın.. ;)

MulPatcher Kullanımı Hakkında Bilgi

Bu konu Peace tarafından düzenlendi(2008-04-25 12:17, 15 yıl önce)
gumpeditor adlı programı indir paradise gump patcher deil gump editor indirdikten sonra gumeditorle verdata.mul dosyasini aç ve ordan mesala mage robenin gorusunu deiştirmek isityorsun oordan mage robenin gumpunu bul mesala 50790 bu mesala atiyorum tabi buldktan snra senin elinde olan resim deişik MAGE ROBE resminin ismini ordaki gump isimiyle yap yni 50790 yap öyleyse tabi oda bittikten sonra gumpeditoru kapat tkrr aç ve orda ortada go fln vardir o senin resmini bir klasöre at gumpeditorle o klaöre go save as ile onu masaustune patchdata.mul diye kaydet. kaydettıkten sonra bir kalsör olustur... fonts.mul patchdata.mul verdata.mul verdatapatchter bunlari olusturkdatan snra verdatapatcherla go de ve o verdtaayı uo klasörünün icine at tabi yedeklerini almayi unutma böyle yptktan sonra robenin gorunusu deişmiş olucaktir. tabi sadece ustundeyken gorursun. eger normal gormek ıstıyorsan farklı şeyler yapman gerekli. herneyse siz sorucaksiniz niye paradise gump patcherla deiştirmek varken sen böyle yapıyorsun ben o programı actıgım zmaan direk kapanıyor ama sende kapanmıyorsa yan tıklayip o robenin idsine load bitmapte diyebilirsin istedigin yoldan yap smdiden kolay gelsin.. clientin numarasi 5500 , birde backpack fln demişsin o desktopta girer www.uo-desktop.uoo.ru ya gir istedigin bir desktopu seç direk sana patchdata muluunu verir rarla indir sadece icine verdata mulunu at calıstır o desktop olucaktir kolay gelsn

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.