Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

daha önce defalarca oyuna giriyoken arada sırada veriydu hatayı fakat artık hic giremiyorum
Ekranda yazan: barlar dolarken kutucukta hatayi veriyo ''Güncelleme Dosyasına Ulaşılamadı'' diye
quner : daha önce defalarca oyuna giriyoken arada sırada veriydu hatayı fakat artık hic giremiyorum
Ekranda yazan: barlar dolarken kutucukta hatayi veriyo ''Güncelleme Dosyasına Ulaşılamadı'' diye

Aynı connectorü kendi sunucumdada kullanıyorum, bazı oyuncularımızdada bu hata mevcut bende anlayamadım Wildgenie online olunca bende soracağım size özel mesaj atarım sorunu.
çözüme kavuşur umarim elimi kolumu bağladi
Nebulanın forumunda bu hatayı bildirdinizmi?
@quner
senin sorunun site yok diye oyuna girememen, cunku guncelleme dosyalarını sıteden kontrol etmekte site gidince connectorla girişte gidiyor o yüzden bağlanamıyorsun.
quner : daha önce defalarca oyuna giriyoken arada sırada veriydu hatayı fakat artık hic giremiyorum

connectör webserver ile bağlantılı. Şuan webserverda sıkıntılar var. akşam saatlerine kadar çözülmesi bekleniyor.
Connectorle alakalı değil.Nebulanın 2 tane makinesi var biri web için diğeri server.Web makinesinde sorun var ve connectoru çalıştırdığında web makinesini görmesi lazım güncelleme yok zaten ama görmeden girmiyor iste sorun oradan çıkıyor.Şuan server açık ama web makinesi yüzünden giremiyor kimse.
RieL : Connectorle alakalı değil.Nebulanın 2 tane makinesi var biri web için diğeri server.Web makinesinde sorun var ve connectoru çalıştırdığında web makinesini görmesi lazım güncelleme yok zaten ama görmeden girmiyor iste sorun oradan çıkıyor.Şuan server açık ama web makinesi yüzünden giremiyor kimse.

Tamam Riel biz ne anlatmaya çalışıyoruz :huh
Sorry direk ilk yazıyı okudum.Ben sıkıldım böyle konuları görünce, bizde ventte öyle bekliyoruz açılmasını arkadaşlarla.
bilgisayarimdan kaynaklı bişi sanmiştim herkese tesekkür ederim yardimlariniz için
Server ne zaman gelir
site kapali formlar kapali bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim
Arkadaşlar, Nebula sitesinde bazı teknik arızalar oluşmuş o yüzden site kapalı, site kapalı olunca connectörle oyunada bağlanamıyorsunuz sebebi, güncellemeleri siteden kontrol ettiği için ve sitede şuanda kapalı oldugu ıcın herhangi bi işlem yapamaktasınız.

Noxier gerekli açılamayı yapacaktır.
Alın size açıklama.Bıktık artık biz ya.

"Web sunucusuna saldırılar mevcut gerekli çalışmaları yapıyoruz sabırsızlığınızı anlıyorum fakat hafta sonundan önce sunucunun açılması zayıf ihtimaldir."

Bu konu RieL tarafından düzenlendi(2010-09-28 21:08, 13 yıl önce)
buna amatörlükmü cahillik mi bilgisilik mi diyim bilemedim anladiğim kadariyla sunucunun oldugu makina saglam sorunsuz fakat sitenin bulundugu makina bi şekilden dolayi bozuk oldugu icin oyuna giremiyoruz ve bunu bize sitelerinden aktaramyolar bu sadece heves kirar insani gerer birilerinin oynayacagi varsa bile kaçar biraz sitem gibi belki ama eski zmanlarda oynadiğim nebula serveri hep bu değildi nese Allah kolaylik vere bekleyen arkaşlara uonun gerçekten söylendiği gibi eski tadi kaçmiş

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.