35 TL karşılığında satıyorum. Skiller şöyledir;

100 Fencing
100 Tactics
100 Magic Resistance
100 Arms Lore
100 Healing
100 Anatomy
60.0 Poisoning
40.0 Magery

İstanbul Ortaköy-Beşiktaş çevresi elden satış
PTT Havale
İşbankası Havale

537 417 83 34 Tel.
nebula staff duymasın hesabı kapatırlar dikkat et.
satışı yasak mı ?
Noxier : nebula staff duymasın hesabı kapatırlar dikkat et.

İlahi özgür :P
kim alır :D alan kişinin avatar resmini siteye koyalım da giren çıkan baksın hahaha :D
Noxier : nebula staff duymasın hesabı kapatırlar dikkat et.

Hahahaha :yes
Lucretius : satışı yasak mı ?
ben başındayken yasakdı. ayrıldıkdan sonra noldu bilmiyorum ama sanıyorum yasak. benim zamanımda satış yapıldığı tespit edilirse o ip den girilen tüm accountları kickleyip cpuid kick atıyorduk. internet kafe ipsi filansa artık durum daha da vahim oluyordu :)
Noxier : ben başındayken yasakdı. ayrıldıkdan sonra noldu bilmiyorum ama sanıyorum yasak. benim zamanımda satış yapıldığı tespit edilirse o ip den girilen tüm accountları kickleyip cpuid kick atıyorduk. internet kafe ipsi filansa artık durum daha da vahim oluyordu :)

Benim yüzümden banlanan elemanın ölümle tehtidini hatırlıyormusun özgür ne gülmüştüm ya ahahahaah
öldük öldük dirildik :yes
Noxier : öldük öldük dirildik :yes

Öldüreydi iyidi :D ahahahah Yemediğim hakaret kalmadı iyiki bi karakter banladık :D
bana facebookdagelen tehditleri küfürleri görsen katil olursun kardeşim.:)
Noxier : bana facebookdagelen tehditleri küfürleri görsen katil olursun kardeşim.:)

Nebulada Staffken Aldığım hakaret ve tehtidleri zaten hiç biryerde almadım ^^
Nebulada Para account item satılır :D ısteyenler pm atsın
Son zamanlarda Nebula içerisinde gerçekleşen bazı olaylar yüzünden mi böyle bir satış yapılıyor, yoksa tamamen maddiyat için mi merak ettim..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.