Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
tırnaklarını kazıyarak hepimizden çok itemi olan arkadaşımızı tebrik ediyoruz. Nebula da oynayan arkadaşlara tebrikler.

Yazıklar olsun. Haysiyyetsiz şerefsizler. Okadar emeğimizi çaldılar
Atarlar bir res ne olacak nıç nıç
Superadminstratours : Atarlar bir res ne olacak nıç nıç
Neophyte
26.6001
Bildiğim kadarıyla para ile satın alabiliyorsunuz bu binekleri. Yeni bir sunucu da değil, oynayanlar cevabı daha iyi verecektir. Bu sebeple tartışmaya açık bir konu. Direkt suçlama olmaz. :)
Kimsenin bu kadar para vereceğini sanmıyorum sayın mod ... Gel gelelimki gerçektende bazı şeylerin döndüğü ortada,o yüzden ben sunucuyu bıraktım skypedanda oynamayın diye duyuru geçiyorum yazık milletin emeklerine.
Çok uzun süre geçti, bence anormallik birşey yok. Bu kadar iteme sahip olunabilir, manyak çok. Sadece item kasarlar, bankada süs yapmak için. Ama nebula'dan şikayetim, acc min şifresini kaybetmeme rağmen bundan 1 sene önce galiba hiçbir şekilde yardım alamadım, yardım etmediler. İlgisizler çok. Yanılmıyorsam Nedra'ya skypedan yazmama rağmen bile.
Ghlahn doğru söylüyor bayadır açık bir sunucu kim bilebilir belki para ile aldı manyak insan çok .
Bir resim ile bok atmadan önce sunucuyu bir araştırın.. kaldıki item res geldiğinde bineklere dokunulmamıştır. zaten bu oyuncu sürekli aktif kendisi ile çok karşılaşıyoruz spawlarda..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.