s.a Arkadaşlar. Öncelikle Nebulaya Res gelmiş diye duydum başladım 4 senedir elime Uo vurdugum yok ama Nebulanın eskiye %80 oranla player acısından ve bazı scp'ler acısından baya bir geliştigini gördüm eve cift kasa yaptım Bilader le kasmaya acitn olaylarına başladık sanırım Biraz ciddiye aldık eskisi gibi sandık server da cokmeler lag site de sıkıntılar yasanmaya başladı bende sizlerin daha iyi bilgisi Olur diye böyle bir Şey yazmak istedim Bu server'da kasılırmı yani oturdugum da 4 5 saat kilit oluyoruz bunu uo cular iyi bilir deyer mi bu zamanı harcamaya ilerde sıkıntı yasanırmı acaba emekler bosa gidermi diye size sorayım dedim hem neden boyle lag durumları oluyor daha iyi bir Host'da gecemezler mi diye dusunuyorum düsüncelerini'zi merekla Bekliyorum server Şimdi gitti nedense. s:
oynayacağın diğer sunucuların nebuladan çok farkı olmayacağı için sabret ve devam et derim
Lag elbette geçecektir ama ne olursa olsun zaman harcamaya değmez :) Böyle diyorumda ben niye oynuyorum anlamıyorum ki
Demin nebulada ilginç bir olay yaşandı biri green acrese gate actı heryerden görülebilen yeller geçti neoldugunu bilen varmı
Xantier : oynayacağın diğer sunucuların nebuladan çok farkı olmayacağı için sabret ve devam et derim
evllah Kardeşim saolsın..
Bence oynamaya değmez nebula lagdan gecılmıo slayer tr yada pyramıd dene daha ıyı olur zaman gecırmek ıstıosan
Nebula dandik, North Shield'da oynuyorum ben ilk defa bukadar güzel sistemler gördüm uo'da. player sayısıda gün geçtikçe artıyor tns.gen.tr
dottan çaldıkları için güzel oluyo dolayısıyla evet : )))

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.