s.a beyler nwb bag olucak ama icine silah robe ler koyulmıcak birde binekler bunu nasıl yapa bilirim acıklayıcı şekilde yardımcı olurmunuz.

Bu konu Borland tarafından düzenlendi(2007-09-15 14:05, 16 yıl önce)
Novice
0.1
topic adını konuyla baplantılı olarak değiştirirmisin
Adept
4.3
Evet, yoksa silmek zorunda kalacağım.
Bunu scriptlerden ayarlayabilirsin ama seni baya kasar :) Benide biraz zorlar ama nasıl yapılacagına dair bir fikrim var.Yani yöntemini biliyor gibiyim.

ama en garanti ve saglam bir sekilde neran yardımcı olabilir sana :)
nasıl düzelticem konu adını siz düzeltirmsiniz veya silin ben bastan acayım ?
İlk yazdıgın mesajı editlerken, üstte suanki konus baslıgı yazıyor. Onu Silip Yenisini Yazıyorsun.
düzeltim şimdi yardım edermisiniz ?
S.a arkadaşlar bana ninja kılıcı scpsi lazım bana yollarmısınız.:)

Mesajınızı Beklerim...
verdataya eklenir o

edited:
sorunun cevabı geldi sadım sorunun cevabı:

[events pvpbag]
On=@ItemDropon_item
if (<argo.baseid> == i_pvpbag)
if (<act.type>==t_potion) || (<act.baseid>==i_bandage) || (<act.type>==t_reagent) || (<act.baseid>==i_pouch_trapped) || (<act.baseid>==i_fctn_silver) || (<act.baseid>==i_arrow) ||
src.sysmessage @05,1,1 <ac.name> bage eklendi...
else
src.sysmessage @05,1,1 <act.name>'yi bu newbie bage koyamazsınız...
return 1
endif
endif

[itemdef i_pvpbag]
id=i_bag
name a pvp bag
weight=3

on=@create
color=0450
attr=attr_newbie

on=@click
message @05,1,1 Bag
return 1

on=@dclick
src.sysmessage @084a,3,1 Bu posete sadece iksir, bandaj, Tp ve reg koyabilirsiniz..

Bu konu EvilDark tarafından düzenlendi(2007-09-21 15:33, 16 yıl önce)
ya arkadaşlar bana gm scrpt ı yazarmısınız servere gm olarak giremiyorum acc de açamıyorum ya yardım edin:(:(:(:(:(:::(
:D

.account add asd şifre

.save

.account asd plevel 7 :)
:D saolun bunu sphere ye mi yazıcam:) ama scrpt i yok olmuyo:) msn adresimi versem bana yardım edermisin biraz kafa patlatırım ama dayan lütfen:)[email protected]
hehe :) Aslan ben sana yardimci olayim ilk once GM SCRİPTİ diye bir şey var mıdır ? o şüpheli :D
benim sana tavsiyem ac sphereni sphereden account ekle ve kendine plevel 7 ver..
Silindi
Banned
0
Ben öğretem aslan sana :) Bana kimse öretmeni şiphere'yi kendim örendim üü :bagirma Bari birilerine faydam olsun
yahu bu baga her şey koyuluor :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.