Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

a

Bu konu Rage tarafından düzenlendi(2019-12-11 15:54, 4 yıl önce)
bazen saldırıyor bazen saldırmıyor. şans meselesi birazda. illa bir resci ile gitceksin yoksa zorlanırsın. eer öldürürsede targetinden cıkıp öyle denemen lazım bir daha.
Expert
34.0001
yada 2 kişi gidersin biri inexgrav atar altına sn tame edersin
Şişme yaratık çıkar onu veya başka bir karakteri öldürsün frozen kaldığında tamele.
targetinden çıkıp sana dalmamasını bekliycen mantıklıda ! şu in ex işi hayvan çok kızgın gibi bişi der ve tamelenemez diye dusunuorum
Kanımca Benım kadar MAre Tameleyen yoktur :D Bircok Yolu Var En Basit yolu summon pk npc cıkartıp onu kestırcen sureklı crim olcak bu appyolu tabiki
benım kullandıgım yol nemıdır ?
mareye duwar atarak yaklascaksın
sonra npc 2saniyede atack verıo duwarın yanına gelıp tameye basıp hemen duwarın kenarına gelceksın orda tamelıcek basardıgında hemen binceksın tabi bu biraz beceride istio :)
Expert
34.0001
şu in ex işi hayvan çok kızgın gibi bişi der

tamer de arkı da anlor ken arkı inex atıcak anlor dan cıkıcak atınca otomatik sonra tekrar anlor olucak haywanın ustundeki atacking yazıları gecince tamer cıkıcak sopayı sokucak haywana.ama hızlı olmak lasım tekrar atakıng derse yine anlor olmak laısm.
Bence Guzel Bi Binek Yani Gercekten Kim NEkadar Tame Yaprsa Yapsın Asıl Beceri İsteyen Spawnlardan Birisi Nightmaredir...
hayvana an ex at tameyi bas baktıntı an ex i gidicek altındaki horseden in horseye ataklansın sen tamele ben şahsen 1,5 ay önce revolution uo da öyle yaptım :D
Hayatta hiç marem olmadı:O

Spawnını bile koydum ama tamelemek hiç kısmet olmadı. Hep içimde uktedir bu durum. O yüzden biraz daha fazla yatkınım unicorn'a . uokings de vardı bi unim
Onune Bır tane Sumon tavuk Cıkar Ona Dalıcaktır Tavuk yok oldugunda Safe Moda Gecer Ozamn Arkasına gecıp Tameleyebılırsın ama sakın Onunden gecme safe Mood dan Cıkarsa Mucuks Yapar Sonra Kose Kapmaca Oynarsınız Bunuda Mareye Karsı Tavsıye etmem

Veyada Pk ıkı Arkadasından Rıca et Onları Mare Ikıserkez Yatırsın Mavı Olucaktır O zman Tamelrsın Benım Amenteste Oynarken Basımıza Geldı Ikı Kısı Gıttık Tam tamelıcez Ikı Tane guıld geldı adamlar bı Kapısmaya BAsladı Mare Safeden Fana cıktı gordugune dalıyor nese Bır kac Pk yı Temızledı Guıldlerıde Ve tabı bızıde Mare Mavı Oldu Ama bız Yatmıstık :)
Andoriada tamelemistim spawn cok manyak zordu 4 kisi 4 saatte tamelemşistik :D sonunda iste chicken cikartiyorduko sirada 3 chicken cikmisken 2 tamerda bastik birimizde kaldi :D
nightmare Summon Npc Çıkararak Tamelenir.
Bir Süre sonra Saldırmaz o şekilde tamelersiniz
Fakat bir arkadaşım Değişik bir yöntem uyguluyordu
Invisken anex atıp Direk tame basıyordu Hayvan anexi yiyordu
bir süre sonra 2. anexi attığında hayvan onda kalıyordu.
Snra Bi taktik daha var biraz eziq serverlarında geçerlidir ve tavsiye etmem
Hiç kullanmadım ama söyliyim Cow a git tame yaparken 6 kere say geçer sna zarar vermicem vs.
5. yi attığında kaç git kalort ol mare spawnına ver tameyi 1 kerede alırsın ^^
Fakat bir arkadaşım Değişik bir yöntem uyguluyordu
Invisken anex atıp Direk tame basıyordu Hayvan anexi yiyordu
bir süre sonra 2. anexi attığında hayvan onda kalıyordu.
Snra Bi taktik daha var biraz eziq serverlarında geçerlidir ve tavsiye etmem
Hiç kullanmadım ama söyliyim Cow a git tame yaparken 6 kere say geçer sna zarar vermicem vs.
5. yi attığında kaç git kalort ol mare spawnına ver tameyi 1 kerede alırsın ^^

Şu cow ile yapılan bug ilginç ancak kalort'un süresini iyi hesaplamak lazım... ( 2. say'de falan rune booka tıklamak gerekir heralde )

Yalnız şu anex işi kafama pek yatmadı.Arkadaşın İnvisken anex attı ve mare'ye tame'i bastı,hayvan anexi yedi eğer bu sırada hayvanı eğitmeye başlıyorsa muhtemelen hayvan çok kızgın vs. diyecektir,yok daha anexi basmadan önce tame'i basıyor sonra anex atıyorsa, mare o sırada neden atack vermemiş oluyor ( zira belli bir mesafeye kadar hayvana sokulması gerek ), ayrıca 2. anex'ten kasıt ne hiç anlamadım...Biraz açarsan sevinirim...

Ben Fire Steed ( Pk idi ) taimlerken duvar çekerek vs. ile alıyordum...Önce us jux la çekiyordum biraz sonra duvar vs bişiler yapıyoduk ya değilse " Spawndaş :D " olarak bir Abyss vardı...Sadece " Çıt diye kısık bir ses " duyuyordunuz ve o duyduğunuz son ses oluyordu :D,ayrıca efreet ve elementallerde ortalığı velveleye veriyorlardı :D
Benim Nm Tameleme Taktiğim.Kendime İnvis Atıyorum.İnvis olmadan taming sopasına çift tıklıyorum.İnvisken binege tıklayıp alıyorum(;[Gerçi Topu Topu 3 Tane Tameleyebildimde:D]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.