Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

İyi hoşta spawndaşlar :) ( spawndaki diğer elemanlar )'ın elleri armut toplamıyor ya saldıracaklardır...Ve Senin İnvis olmana izin vermiyeceklerdir...Yoksa herkesin yapacağı iştir invis olup tame basmak :D,önemli olan invis olana kadar " ıkındığımız dönem :D " mesele burda...
Anlamadın Galiba :) Herhalde orda dururken invis olmama marede diğer npclerde izin vermeyecektir.Ama Spawnın Yanına Gate Açıp Gateden İnvis geçersen Öle Bi Olurki. :D
:) Ben Summon ile sinirini geçiriyordum yada llama cıkartıyordum bol bol tabi 2-3 kısı şart
1 tane resci olcak bide 'pk' (murderer) paso ölecek (Nightmareye) mareyi mavi yapacak ;)
Andain : Anlamadın Galiba :) Herhalde orda dururken invis olmama marede diğer npclerde izin vermeyecektir.Ama Spawnın Yanına Gate Açıp Gateden İnvis geçersen Öle Bi Olurki. :D

Kardeşim her sunucuda olmuyor işde o...Mesela willow'da ( reklam demeyin sunucu kapalı :) ) scp.sel olarak engelliydi bu durum,gate'den invis geçemiyorduk...( tabi ilk açıldığında değil sonradan böyle oldu...)

Ayrıca 2/3 kişi olduğunda taimlenebilir tmm ama her zaman 2/3 kişi bulamayabiliriz, mesela gecenin bi yarısı binek çıkarsa sabahımı bekliyeceğiz :p,o yüzden tek kişi yapılabilir işlemler daha çok işe yarar düşüncesindeyim...Bir kaç örnek, bunları tek başınıza yapabilirsiniz ;

- Hide ve bineksiz olarak spawnın arasına dalma cesaretiniz varsa bi şansınız olabilir... Ancak pek tavsiye etmem zira yaratıkların res-kill'e bağlama ihtimali çok yüksek :),ayrıca spawnın ziyaretçileri olursa onlarda sizi bineksiz bir şekilde yakalarsa değmeyin adamların keyfine :D

- Bir sunucuda görmüştüm adam yanına 5-6 balya saman ( yada kutu )almış ve birer kare birer kare ilerleyerek spawnın ortasına kadar gidiyor( ilerliyeceği vakit invis olup saman/kutu ları yerleştiriyor daha sonra invisten çıkıp ilerliyor )...Saman balyasını koyduğu yerde item olduğu için etraftaki npcler adamı göremiyor ( her sunucuda olurmu bilmiyorum ) ve bu şekilde bineğin dibine kadar gidip bineğin arkasına kutu/saman'ı pat diye oturtuyor ve hayvanı dizinin dibinde eğitiyor :)

Bu konu loranskart_hezarfen tarafından düzenlendi(2007-04-16 16:15, 16 yıl önce)
Yha MüscaL skilli kasarsın ordakilerin hepsi uyutursun ßundan kolayı ne war =)
Tabi tabi zaten herkes runuo'cu :) ( Sphere'dan bahsediyoruz )...( Bizim yaratıklar öyle müzikle falan uyumaz,onlar Sphere npcleri " UYANIK " olurlar :D...
O Musical Kactane Serverda Uygulandiki??
Benım Mare Tameledıgım Zamanlar Arcadiada Gate Acılmıyordu Adaya Gemıyle Gidilip Ordanda Zorla Tamelioduk Gate Acma Yoktu Oraya Gelen Kapıscak:D
Aynen yahu bırak gate'i kalort'a bile razıydım ( willow'da ) :)...Gemilerde Taaalim var spawnda bineeeekk vaaar , oda gittii :D.....
willowda oynamadım ama merak ettim nasil bi serverdı sitesi falan neydi player sayısı nasıldı?
www.sunucu adı.gen.tr idi player en fazla 129 görmüştüm sanırsam... Çok kalabalık değildi ama gecenin bi yarısı 5 oyuncu ( 2si ben ve cureldi ) action yapıyorduk,genelde 50/75 oyuncu olurdu, Ph açık değildi, yetkilileri iş bilmeyen tipler değildi,sabah akşam " Gm topuk, pvp turnuvası " olmazdı,az buçukda " KALİTE " idi :)( Binekler dakka başı çıkmazdı ) vs...

Zaman zaman quest düzenlerlerdi ( Nadirde olsa...) ayrıca bunlar " Köprüde balron var questi " olmazdı :D ( Seviyeli şeylerdi...) Orjinal yenilikler getirme çabasında idiler...( Taklit scplerle uraşmazlardı,mesela daha önce başka bi sunucuda görmediğim bir player wendor sistemleri/scp.leri vardı...) Yetkilileri delirten oyuncular vardı :)...

Bu konu loranskart_hezarfen tarafından düzenlendi(2007-04-16 18:05, 16 yıl önce)
Arcadia Daha Saglammıs Ozaman... Ben Daha Arcadia Gibi Bi Servera Sahit Olmadım Yani 550 Playerda Sınır Vardı Giremioduk Stafflar Zaten Cok Kıyaktı İşi Bilen Adamlardi Spawnlar Hersey Cok Guzeldi Shard Guzeldi Daldım Yine Eskilere....:gorme
Mare hicbir zaman baskasiyla almadim almamda ... Isi bileceginiz...
Arcadia çok kalabalıktı ama girmekte güçlük çekiyorduk,300/350 kişi sınırı vardı,kimin eli kimin cebinde belli olmuyordu,hırsızlar fink atıyordu,bi pknın peşinden 10 15 kişi bir mavinin peşindenden 10 15 pk koşuyordu,tenha bir yer bulmakta güçlük çekiyorduk :) ( az buçuk oynamışlığım vardı ama köklü bir zaman geçirmedim arcadia'da )

Fazla kalabalıkda iyi olmuyor yahu ...Gece 50 kişi,gündüz 125/150 kişi olucak hafta sonuda 300 ü geçmicek ideal sunucu bence bu :)
Silindi
Members
0
ortaya at bi tavuk kuş falan sonra siniri geçsin tame'le thats all :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.