Merhaba Syn Arkadaslar Ölünce onu binekleri ve itemi ile nasıl safeye geri atacaz
şimdiden ilginiz için tşkrler
iyi gunler
onu ölünce atsn yapamassın şu şekilde mümkün bu hits 1 e düştüü zaman safe alana yollcak o şekilde yapcan onu da

@gethit triggerinin altına if sorhusu ile yaptırcan scripti söylemem sen çözmeye çalış takıldıın yerde sorarsın
bu oolmas adam itemleri ve bineği gitmicek dior ...
pff Jin Cok ayıp ettin şimdi ama :s tamam emegin gecmiş ama insan birilerine faydası olur diye koyar u-s ye tmm saol ilgin için
hyr olmadı :S
fix scpsinde

on=@gethit triggerinin altına
if (<hits> < 1)
serv.allclients sysmessage src.name act.name tarafından region.name civarında öldrüldü
src.go safe alanı
src.resurrect
src.hits <src.str>
return 1
endif

src.name act name <> ile kapat
adamın can 3 adam bi damage koyucak katanayla direk 0 olucak :) bence ownerjin o scp olurmu bilmiom
o zmn hitsini 5 < yaparsın o da demek oluorki eğer hitsi 5 in altında düşerse işlemleri uygula Takma kafana sen rahat ol sorun çıkacağını snamıorum denemedim doaçlama bi script ama bence olur...
death triggerini kullanın , niye kendinizi kasiyorsunuz ki ?

@death
go <kordinatsafe>
hits <str>
return 1
sendemi pvp kurucaksın ya yapmayin artik ya kurmayin pvp serverı artık
ölünce olursa genesis atın gelmeme ihtimali var ataklanır falan gelmez. herkesin kullandığı birazda ar..num özentisi bi sistem oldu artık bu. fakat yapılanlar buglu oluyo çünkü hits mesela 20 olduğunda 25 lik bi damage gelirse player ölüyo 5 den aşağıyı gethit halinde görmüyo. onuda şöyle ayarlayabiliriz

on=@gethit
if (<src.hits> < <argo.damage>)
src.go xxxx

şeklinde yani çalışmıyabilir deneyin. olmazsa bide argo yu src yapın yani gelen damageden küçükse demeye çalıştım

bu arada

@jin

on=@gethit de if i src siz sorgulatmışın diğerlerinde src kullanmana gerek yok...

gethit de source vuran adamda olabilir
Genesis:
death triggerini kullanın , niye kendinizi kasiyorsunuz ki ?
@death
go <kordinatsafe>
hits <str>
return 1

Adam vermiş işte bunu kullan.
Artıran yokmu ? Anlamadım :)
Death = ölüm ,

@death triggeri ölünce tetiklenen bir triggerdir .

Return 1 ' in gördüğü işlem ölme işlemini durdurmaktir , yanliz return 1 kullanımında hitsi 0 dan yüksek tutmazsaniz kendi içinde sınırsız olarak döner.
@death
go <kordinatsafe>
hits <str>
return 1

Peki bunu nereye yazcaz?? Yani diyerlim britde öldü safe e itemlimi atcak anlamadım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.