Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi

https://img212.imageshack.us/my.php?image=adszsa7.png

Merhaba

Open Sphere İsmindende Anlaşılacağı gibi sphereSvr.exe'yi Oto olarak açan bir programdır.

Size birkaç özelliğinden bahsetmek istiyorum.Programın çalışması için winrar içerisindeki dosyaların sphere klosorunde olması gereklidir.Bir hostta sınırsız olarak sphere kontrol edilebilmesini sağlar(Her sphere kontrolü için program ilgili sphere klosorune çıkartılmalıdır).Bunun için yapmanız gereken bir takım ayarlar mevcut.Resimdede görüldüğü gibi ikinci bir sphere kontrol etmek için sphereSvr.exe'nin yanındaki değiştir butonu ile bir başka isim belirliyorsunuz.Sphere klosorundende sphereSvr.exe'yi o isimde yapıyorsunuz.

Bir diyer özellik sphereSvr.exe kapandığında (Sizde başka birşeyde olabilir.Program buna müsade Ediyor) kaç sn sonra açılması gerektiğini belirliyebilirsiniz.

Bir diğer özellik ile Kayıt Defterine işliyerek(sizin tercihiniz), host kapanıp tekrar açılmış olsa dahi Program çalışmaya devam edecektir ve Sunucunuzun Dişi Ağrımamış olacaktır.

Dosyayı Bu Adresten İndirebilirsiniz.

https://uploaded.to/?id=1r5t39

Dosyayı Bu Adresten Kontrol Edebilirsiniz.

https://virusscan.jotti.org/

Not : Program bende sorunsuz çalışıyor.İndiren birisi eticeyi bildirirse çok mesut olurum.
Master
59.2997
Güzel paylaşım teşekkürler.
Eline sağlık.:memnunDosyalar bölümüne de eklersen çok iyi olur.^^'
Basit Ama Güzel Biraz Daha Eklenti Yapabilirdin Mesela Acc Yaratma Gibilerinden kolay bir sistem 5 dk bile almaz bence dene bi birde istersen staff kontrol panel gibilerinden bişeyler yapabilirsin
Silindi
Apprentice
0.9
Yorumlar için teşekkur ederim.Şuan Beta aşamasında olmasının sebebi aklımda bir çok düşüncenin daha olması ve bunları haya geçirmek istemem :)

Sizde Çalışıyormu ? :D

@Stormy Bir deniyeyim.Büyük ihtimal beceremicem :p
Silindi
Apprentice
0.9
Umarım güvenlidir.
Güzel bir proje.
Silindi
Apprentice
0.9
@TheRaskol

Tam anlıyamadım.Biraz açarsan sevinirim :)

Uzun bir aradan sonra noob:p bir serverda takılmaya karar verdim.Hostla ilgili bir problemleri vardı.Neredeyse 4-5 saatte bir gider gelirdi.Artık gecemi gider, gelir gündüzmü belli değil.Saatlerce beklemek adama ızdırap veriyor.Ordan aklıma geldi.Şimidi elimi öpüyor.Bense onu dövmek istiyorum.Kapandı :D
Silindi
Apprentice
0.9
dll falan atıyorsun pek güvenli olmaya bilir.
Neyse şimdi bunun üstünden tartışma yapmaya gerek yok.
İsteyen kullanabilir.

Güzel bir şey, gerçekten hoşuma gitti.
Silindi
Apprentice
0.9
TheRaskol düşüncelerinin pekte yalnış olduğunu söyliyemem doğrusu.Herkeze herzaman güvenilmez.Fakat ordakiler visual basic ocx'leridir.Ayrıca Çok isterdimki o işlerden de anlıyayım.Knight Forumlarında cirit atardım :D
Saol Kardeş Eline Sağlik
Nedn maximum 60 saniye yaptınki isteyen 10dkda bir yapar :P yoksa timerdaki 60 saniye engelinemi takıldın ehehe
Forumkusunu tanıonmu zagor
bide server adı ne alaka o olmadan olmuomu
Silindi
Members
0
Sunucu ismine bakarsan Kıllı Lopez Rp Shard yazıyor.Değiştirmeden de çalıştığını görmelisin.Sen birşeyler ima etmeye çalışıyorsun ama neyse.

Bir sonraki güncellemede istiyen kişilerin programda bir buton ile bir form açıp, orda kayıt ettiren sunucuların isimlerini ve web adreslerini göstermeyi planlıyorumda.(Gösterim isteğe bağlı.Sunucu Reklamı olarak algılanabilir.)

form load

deneme.Text = "0"
deneme.Enabled = False
deneme.Locked = True
Timer1.Interval = "1000"
Timer2.Interval = "1000"

Private Sub Timer1_Timer()
deneme.Text = deneme.Text + 1
End Sub

Private Sub Timer2_Timer()
If deneme.Text = "50000000"
End
End If
End Sub

Bir sonraki güncellemede inşallah.Hayır Tanımıyorum.

Abi orda yuvarlağa benzer kırmızı bir şey var :D

Bu konu |ZagoR| tarafından düzenlendi(2007-09-22 14:18, 16 yıl önce)
güzel bunu bi host firmasida yapmıştı :P şimdi sen
Tovertis:
güzel bunu bi host firmasida yapmıştı :P şimdi sen

olsun yapsın ama o host paylasmamıs bu arkadas paylasmıs aradaki fark buyuk
Silindi
Neophyte
0
Dosyalar Bölümünden silinmiş.Sebebini öğrenmek isterdim doğrusu.Burada unutulur gider :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.