Merhaba arkadaslar.

Aranizda yeniyim insallah kalici olurum. Bu ilk basligim ilk postum kusurlarim olursa affola.

Sphere tabanli bir pvp serverinda oynuyorum ve bana oto pot scrpt i lazim easy uo icin. Yardimci olabilecek arkadaslar varsa cok sevinirim. Oto pot un yaninda oto bandaj gibi seyler varsa sevinirim. Benim istedigim sey temelde su:
1- Potion lari bir tus ile kullanmak.
2- Bandaj kullanirken Last Object Target self makrosu gibi ayarlanmis bir tusa ayarlanmis script
3- 2 den fazla silahi belirli tuslarla elime alip birakabilecegim bir iki tus.

Sabahtan beridir google da ariyorum malesef bulamadim. Sizler yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.
bende dediklerinin hepsi var ama kullanmadım hiç burda yayınlamamda hoş olmaz sanırım

kimse yardımcı olmaz umarım.!
@goer Peki Arkadaşım Madem Yok Oto Bandaj Falan İstiyorsun Neden Sen Bu Özelliklere Sahipken Diğer Oyuncular Sahip Olamasın 2 silahı makroya alabilirsin onda bir Easy uo işi yokki

Options'a Gir

Sol Alttaki Macro İçin Olan En Alttaki Oku Seç

Add'yap
Örnek:F10 yap altına arm/disarm yap left hand spear veya kalkan right hand tek elli katana kryss tarzı kalkan ile kullanılabilen silahlar için

Eğer o Serverda Varsa .bandaj .gheal gibi komutlar zaten onları kullanırsın yasaksa zaten kullanmamanız içindir.
Oto Loot Tamamen başkalarının Kestiği Npclerin Hakkını Almak İçin Ön Yargıya Varmıyorum Sana Buradan Ekmek Çıkmaz Gibi www.easyuo.com
burada oto loot tan oto bandajna herşey var buyur bak ama acıdım sana :)
Oto loot istemedigim halde oto loot istedigimi soyler gibi ima etmen ve ustune bana aciman senin okuma duzeyini belli etti ve acinan tarafa dustun bir anda.

Oynadigim platformda oto pot .gheal .gcure gibi komutlar yok evet ancak oynadigim oyuncularin hepsi bu sistemi kullaniyorlar. Hatta speed gibi programlari acip bizi alt etmeye calisiyorlar. Ben sizlerden sadece oto pot ve oto bandaj varsa verirmisiniz dedim. 2 silah istemedim yine okuyamaman ve anasinifi terk olmana bagliyorum 2 silahtan daha fazla silahi ayarliyabilecegim bir sistem yazdim. 2 silahi alip birakmayi bende biliyorum ancak yeterli degil. Bu arada bir warrior karakter oynuyorum bilmiyorum anlamini biliyomusunuz. Su anda aktif olan butun serverlarda warrior karakterlerin sayisi ortalama player i olan bir serverdaki pure mage sayisinin 3/1 i bile olamaz. Yani ben ve guildim serverda warriorlarin son kullanicilariyiz. Biz warrior uz An nox umuz yok cure icmek zorundayiz. Mage karakterlerle bile bu programlari bulan insanlara karsi savasiyoruz ancak biz isteyince acinacak duruma dusunuyoruz.

Neyse ilginiz icin tesekkurler.
Novice
-0.500001
Vlla warior Oynamana Sevindim Artık Oynayan azalmasıyla bırlıkte Gercekten Pro Olmadıgı surece Cok Kesilebiliyorlar Buna Csret ettiginiz icin tbrkler Ama mlsf kullanmıorum ole programlar

Su Server i Pm den Yllrmsnz
abe istedigin her programı pm at yardımcı olayım :D
ya bu easy uo yu nasıl indircem?(help me please)
Silindi
Members
0
Oto pot easy uo dan başka bir yazılım var kordinat vs ayarlamanızada gerek yok.
ilgilenen arakdaşlar için link atıyorum
Başka bir siteden program alıntıdır bilginize.
https://www.dosya.tc

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-11-27 15:18, 10 yıl önce)
Silindi
Members
0
Baska bir siteden alinti programsa oranin linkini ver o zaman cok zekisin olum..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.