Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
0.1
Selam olsun ; eksiksiz olarak player versus player türünde sunucusu olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse ortak olmayı düşünüyorum , anlaştığım bir firma var ve fiyat gerçekten düşük connector + web ve hosting dahil fiyat vermeyeyim , özel mesaj yoluyla iletişime geçersek.

Tamamen eksiksiz verdata , statics , script vb her konuda , ayrıca sunucu güvenliği içinde saldırılara karşı korunma hususunda gayet emin bir firma ile çalışıyorum.

Teşekkürler , güven problemi yaşayacak arkadaşların mesaj atmamasını rica ederim boşuna kirletmeyelim.
Ortak bir girişimle güzel bir Pvp sunucusu açılsa güzel olur. Bu aralar eksikliğini hissediyoruz.
0.1
Hala bulamadım , arayış içindeyim.
Neophyte
26.6001
Güven gerçekten çok zor, nasıl bir sunucu aradığınıza dair bir kriteriniz mutlaka olmalı
0.1
Scriptsel olarak özgür bir sunucu ; tek istediğim şart player versus player türünde olması levelli levelsız , lootlu lootsuz hiç farketmez sadece ben incelediğimde bir şeyler var burda , emek harcanmış , kendi özgü şeyleri mevcut diyebileyim.
Bu devirde insanlar birbirine pek güvenmiyor ama ahmet gayet düzgün ve güvenilebilecek bi arkadaşımız :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.