Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
Bulunmuştur Herkeze Teşekkürler...!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ortak ve/veya Sponsor Aranıyor !

Elimizde görselliğiyle Türkiye'deki çoğu server'a taş çıkarabilecek bir shard var inanıyoruz ki bayağı tutacak vede sevilen bir shard olacak ancak bütcemiz bu güzel server'i açmaya yetmiyor malesef bizde ortak yada sponsor arıyoruz ilgilenenler olursa;

Server'imizda: Web Sitesi [gen.tr alınmıstır. ] , Server İçi Spawnlar , Staticler , Scp'ler [genel olarak tamam.] [ek sistemler gelecektir.] , Connector[login.cfg deişicektir. ] Hazır durumdadır. anlıyacağınız az bir işimiz var.

Server'imiz için ortak yada sponsor olmak isteyen arkadaşlar yada firmalar var ise iletişime geçerler ise sevinirim.İlgilenen'lere şimdiden teşekkürler.

İsteyenlere Serverimizi Gezdirebiliriz.Tabi Hostumuz Olmadıgından Hamachi'den Olabilir Ancak.

İrtibat : [email protected]
İrtibat : Özel Mesaj Yoluylada İletişime geçebilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shardımızdan Ss Ler... Siz karar Verin iyimi deilmi...!

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-03-12 00:40, 15 yıl önce)
İyi hoş güzel umarım aradığınızı bulursunuzda. Hiçmi korkmuyorsunuz size hostu verecek olan kişinin size kazık atmasından ya hostta girişinizi önceden sağlayıp sonra pack'i alınca sizin girişinizi engellerse....:con
Silindi
Moderators
21.9001
Eğer Gerçekten Ben İnsanım Diyorsa Zaten Yapmaz Öyle Bir Şey Hadi Yaptı Diyelim Oda Şöyle Dursunda Bir Düşünsün bakalım Bu Kadar İnsan Kaç Ay Boyunca Bunca Uğraş Vermiş , Emek Vermiş Yazık Günah Değilmi Saatlerce Uğraşmışlar
[ Ben Ne Yaptım ? ] . Diye İşte Ozaman Kendi Vicdanıyla Baş Başa Bi Kalsın Bakalım . . . !
Saygılar Arthur'dan ...
eet bende scriptleri yayınlayınca credit verin dediğimde millet scriptleri sahiplendi demekki insanlık kalmamış yani kimseye güvenme
Silindi
Master
8.5
Arkadaşlar yardımcı olacak var ise lütfen desteklerinizi bekliyoruz...!
Hocam iyi güzel staticleri beğendim."Da" bu iş sadece staticlerle olmuyor biliyorsun.Birazdan sistemlerden bahset bakalım.Sistemlerin ismini verme.O zaman büyüsü bozulur.Sadece gerçekten farklı sistemler var mı?(örneğin bi hazine sistemi gibi farklı bir şey) Varsa bir elin parmaklarını geçiyor mu?Ve en önemlisi hangi sphere versiyonu?

Ben açıcam serverı beğenirsem :D
Ortaklık konusu için konusabiliriz...
sen ne kullanıyosun 56bmi ?
Daha fazla bilgi verebilirseniz yardımcı olabiliriz..
Silindi
Neophyte
-0.8
Evet gerçekten çok uğraştık tüm scpler ve staticler basta olmak üzere ...!
Sistem olarak olsun , Static olarak olsun server tamamlanmış durumda scp'ter arkadaşlarımız da sagolsun ne gerekli ise her konuda bize yardımcı oluyorlar vede olmaya devam edeceklerdir %101 eminim .
Sistem - Static - Staff - Web Sitesi - vb İşlemler Server'imizda tamamlanmış durumdadır.
Sistemler hakkında bilgi vermiyorum çok güzel vede eğlenceli sistemler bulunmakda diğer klasik sistemler zaten bulunuyor.
Su anda bile aklımıza yeni sistemler geldikce ekliyoruz server'a elimizden gelenin en iyisi için uğrasıyoruz.
Bir tek conector ayarlanacak ama host falan gerektiriyor ip , sphere.ini vs ...

Yardımcı olacaklar var ise bana msn'den ulasmaları daha kolay olur.
Herkeze Teşekkürler...
Umarım aradığınızı bulabilirsiniz ama bence emek maddi bakımdan daha üstün. Maddiyatı yeri gelir bulabilirsiniz ama harcadığınız emeğin bir anda gitmesiyle bir daha o emeği geri kazanamazsınız. Bu yüzden ortak veya sponsor olacak kişiler sizi araştırmadan önce siz onları araştırın...
Client'in boyutu nedir ?
Silindi
Expert
14.3
Buyrun size world builder yarısması 1.leri !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.