yakında Tekrar Yeni alanlar yeni scriptlerle görüşmek üzere

Bu konu Sphere_Synix tarafından düzenlendi(2012-09-02 21:37, 11 yıl önce)
O kadar geliştirmişsin ki hala sağdan soldan toplama scriptleri gösteriyorsun geliştirdim diye. vay ...

// Küfür ve küfür kısaltmaları yasak. -1 uyarı

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2012-09-02 11:54, 11 yıl önce)
sağdan soldan ? lütfen haddinizi biliniz ben hiç bir yerden birşey çalmadım bunun için kaç aydır uğraşıyorum ve bu konuya cevap yazmak zorundada değilsiniz bir daha birşeyi araştırmadan konuşmayın sonuçları kötü olur !!!!
@Sphere_Synix;

4 tane ünlem işareti ile tehdit etmeye gerek yok :) @Bahrok'un dediği bunlar daha önce zaten yazılmış, kullanılmış sistemler, kendine özgü bir sistemin olsa iyi olurmuş.
Gelicek zaten efendim üzgünüm yanlıs anladım galiba şu anda çalıştığım bir çok script var eklicem onlarıda
// Küfür ve küfür kısaltmaları yasak. -2 uyarı

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2012-09-02 16:58, 11 yıl önce)
Bakın Alttan Aldım beni sinirlendirmeye çalışmayın biz yine insan evladıyız yanlış anladık dedik bıraktık ama tepem atarsa kötü olur ! istersen msn ver orda saydırayım sana burda olmaz !
şaka mısın sen daha 2 gün önce çöp 55i player eventi koymuş fix scripti hatası diye geziyodun, sağdan soldan 2 tane script bulmuş bide masrafları üstlenin diyor dgfdgd

https://www.ultima-strike.com/uo-script
ortaklik demek masraflarin ortaklar arasinda bölünmesidir. umarim aradiginizi bulursunuz
arkadaşlar affedersiniz ama u-s da bu kadar öküz varken kimse ilerleme kaydedemez @zak @bahrok sözüm size
Safe alan semih ( Camel ) 'e ait orbis uo açmıştı oranın

places steed systec
spawntakip menü systec
binek res systec

kendimi çok geliştirdim diyorsun hani kendi yazdığın bir script göster tamam dicem ?
binek res spawntakip birtek systecte mi var ??? illa labali konusturcanız bir şeyi yazmadan önce düşünün
Sphere_Synix : binek res spawntakip birtek systecte mi var ??? illa labali konusturcanız bir şeyi yazmadan önce düşünün

Ben onda var demedim sistem aynı bilader değiştirir insan biraz ya

Ben masrafları üstlensem nie ortak olayım seninle mesela bir scripterla ortak olurum en azından 0 dan yazmış olur kendi fikrim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.