Artık son donus yada son bitiris 2 yıllık aranın ardından uoya 3 arkadas ya donecez yada wowa baslıyacaz 15 gun ıcınde ... U-S cokusunu surduruyor orası ayrı .. Sunucular kısmındaki serverlarin 10 serverin 4u yok olmus durumda ve hala orada duruyor ancak bazı serverlar eklenmiyor revo ve nebula gibi ..... Suanlık bol playerlı ph onemlı degıl herturlu kasarız yeterkı actıon olsun pwp serverı asla ıstemıyoruz ... Bol player olsun action olsun yeterki revoya baktım 80 player suan yarısıda multıdır zaten ......onerılerı pm ıle alabılırım
1.si Ultima-Strike çöküşte falan değildir.
2.si Revolution'da Multi açılmıyor diye biliyorum.
3.sü Sunucular bölümüne sunucuları biz eklemiyoruz sunucu sahipleri dilerse konularını açıyolar bizler onaylıyoruz.

Umarım istediğin sunucuyu bulursun.
Qnd : 1.si Ultima-Strike çöküşte falan değildir.
2.si Revolution'da Multi açılmıyor diye biliyorum.
3.sü Sunucular bölümüne sunucuları biz eklemiyoruz sunucu sahipleri dilerse konularını açıyolar bizler onaylıyoruz.

Umarım istediğin sunucuyu bulursun.
1)U-S nin cokusuyle ilgilili 2008 ve 2009da baslıklarım var ve o gunden bugune dahada kotuye gidiyor .... u-snın acılısı ne zmn bılmem ama kayıt tarıhım 2005 oncekı accountumu hatırlamıyorum u-s nın kurulusundan 1 ay sonrasından berı u-s takıpcısı olarak bunu soyluyorum ...
2)Arastırma yaptım ve hex editor ile ufak degısıklıklerle acıyolarmıs ...
3) U-S neden eklemıyorkı uo oynamak ısteyenler bırde server arayısı ıcıne gırıyoruz....
Adept
4.3
1.) Ultima Online'in cöküsü ile beraber, Ultima-Strike'in da yavasca önemini kaybetmesi olagan disi degil.
2.) Muhtemelen oluyordur, evet. Maalesef bu tarz esitliligi bozan yöntemler uzun süredir Türkiye UO kitlesinin vazgecilmezi.
3.) Basit. Sunucularin tanitim sayfalarini biz yazamayiz. Ne sistemlerin detaylarini biliyoruz, ne de oyuna girip adam akilli sistemlerin resimlerini cekemeyiz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.