Selamlar

Bazı ultima sunucularında ba$ıma bir olay geldi . Sürekli değil ama aralıklı bir $ekillerde speed programı aktifmi$ gibi hareket etmeye ba$lıyorum .Bilgisayarımda $uan herhangi bir speed programı yüklü değil fakat zaman içersinde yükleyip sildiğim olmu$tu.Ama hiç bir zaman ultima için kullanmadığım halde $imdi ba$ıma böyle bir olay geliyor.

A$ırı hızlı ko$ma ( kare atlama ) vb. $eyler oluyor . Bunu nasıl düzeltebiliceğim hakkında bir fikri veya önerisi olan varsa sevinirim..

Saygılar.
Bu gibi sorunlar bazı Uo serverlerinde olabiliyor. Connector ve Uo versiyonundan kaynaklanabilir.
Peki fakat bu durum ban yememe sebep olucak kadar ileri gidiyor. Anlatamıyorum da yetkililerine .. Bir çözümü yok mudur bunun?
Server size ne sekilde oynamanız gerektiğini söyler. En azından bazı connectorlerdeki cpu düşürücü ile belirttikleri sürümle mesela Aos patch yapmadan girin diyorlarsa o sekilde girin sorun yaşamazsınız..
Ml kullanıyorum , benim halledebiliceğim bir yöntem yok mu ?
bende de öyle oluyordu sphereı açıp kapatınca düzeliyordu (tabi bazen düzelmiyor reset at pc ye )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.