merhaba arkadaşlar ben ticaret anlamlı düşündüğüm için pack llama bana kücük geliyor onun yerıne ben FİL eklemek istiyorum bu filinde pack llama gibi çantası olacak bunu nasıl yapabilirim? bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Dinazor ekle daha büyük
=D fil animasyonu varsa banada atsana
Mac-Fusion : Dinazor ekle daha büyük

Ahahahahah :D
Dinazor animasyonu satılır sdfsdf
Arkdaşlar niye böyle boş kelimeler kullanıyorsunuz biliyorsanız bılıyorum bilmiyorsanız yorum yapmayada gerek yok eklenmicek bir sey de degil eklenirde yapıla bılırde sen ufkunu geniş tut yeter zihnin Aktif olsun Deaktif degil ;)
azkaban : Arkdaşlar niye böyle boş kelimeler kullanıyorsunuz biliyorsanız bılıyorum bilmiyorsanız yorum yapmayada gerek yok eklenmicek bir sey de degil eklenirde yapıla bılırde sen ufkunu geniş tut yeter zihnin Aktif olsun Deaktif degil ;)

2 boyutlu çizimler yapmayı biliyorsan yapabilirsin aksi takdirde işin çok zor olur ama imkansız değil uğraşırsan yapabilirsin.

Yukarıdakilere aldanma bu aralar fazla içiyorlar :)
Genetic :
azkaban : Arkdaşlar niye böyle boş kelimeler kullanıyorsunuz biliyorsanız bılıyorum bilmiyorsanız yorum yapmayada gerek yok eklenmicek bir sey de degil eklenirde yapıla bılırde sen ufkunu geniş tut yeter zihnin Aktif olsun Deaktif degil ;)

2 boyutlu çizimler yapmayı biliyorsan yapabilirsin aksi takdirde işin çok zor olur ama imkansız değil uğraşırsan yapabilirsin.

Yukarıdakilere aldanma bu aralar fazla içiyorlar :)

saol kardeşim. çizim kolay benim için önemli olan onun eklenmesı saol verdigin bilgi için
millet de boşuna orjinal uoyu bozmayın diye bagırıyor değil mi
murizh : millet de boşuna orjinal uoyu bozmayın diye bagırıyor değil mi

Yakinda ferrarilerle action yapariz Tirlarla kervana cikariz, deniz altiyla adalara gideriz, elimizde tabanca,bazuka vs.Olmaz demeyin yaparlar smdiden fillerle ugrasiorsa millet yakinda bunlarda olursa hiç şaşmam..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.