Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar. Yanlış anlamassanız bişey söylemek istiyorum. Bu platform eskisi gibi değil mi? bi sorunumu yazdım ama 1 kişi bile yanıt vermedi. eskiden yazar yazmaz cvp gelirdi ?
ben bu işleri bıraktımda ondan :P

hiç farkında bile değilim sanırım herkes benim gibi soğumuş olmalı eski tadı yok diyenlerdenim :)
Suan Pek Fazla Kisi Ultima Online Ile Ilqilenmiyor Herkezsin Okulu Isi vs.. Vardir O Yuzden Hayatlarinda Vakit Bulurlarsa Buraya Bi Goz Atiyorlar...

Bu konu Twiliqht tarafından düzenlendi(2009-12-27 17:54, 14 yıl önce)
Akooo : Merhaba arkadaşlar. Yanlış anlamassanız bişey söylemek istiyorum. Bu platform eskisi gibi değil mi? bi sorunumu yazdım ama 1 kişi bile yanıt vermedi. eskiden yazar yazmaz cvp gelirdi ?
Bu platformun cıvkı çıktı. Herkes kendine çalışır burda , yardım alır ama vermezler.
scripts pack bölümü kaldırıldığından beri böyle
Ewd Baya Bi Değişmiş buralar. Bu konuya bile yanıt vermyirsa millet diğer konuları düşünemiyorum :)
herkesin işi gücü var arkadaşın dedigi gibi pek ilgilenen olmuyor biz bize yeteriz :)
:) biz bize yetemiyoruz çünkü yardım istediğimde kimse cvp yazmıyor awe.
No Problem!
Akooo : :) biz bize yetemiyoruz çünkü yardım istediğimde kimse cvp yazmıyor awe.

tabikide bildiklerimizi araştırıp platformlara sunup öğrenecegiz,bildiklerimizide arkadaşlara cevap atıcaz başka caresi yok :(.
Hmm Ama şu guild problemine kimse cevap veremiyor bunu kimse yapamıyor mu :)
Akooo : Hmm Ama şu guild problemine kimse cevap veremiyor bunu kimse yapamıyor mu :)

Düşünsene Senın Kanın Bana Uyarmı ?

Tabikide, Uymaz.

Neden? Senınki Farklı Benımkı Farklı...

Sphere'de aynı.

-------------------------------------------------------

Yoksa herkez 55 r alır 56 b atar 56 b alır 55r atar bununda tadı olmaz :D
Ama Demek istediğimi anlmadın ki sen. ben 56b ye kendi guild menümü ekliyemiorum. yane 56bnin default menüsü çıkıyor.
56 b , de default menü menasoft zaten özellıkle yapmış yenısını kullansınlar dıye ama sen onu silip senınkını ekleyebılırsın?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.