Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaslar baska bi yerden aldıgım pin sistemiyle bıraz oynadım ve ufakta olsa degısık bısı yaptım sadece dısconnect vermeyı yapamadım sımdı player oyuna gırınce onune pın dıalogu cıkıyor bu sırada stone dıalogda gırdıgı sıfre yanlıs olursa con lost yıyecek eger dogru gırerse stone acılıo sımdı bunları yaptım ama disconnect vermeyı yapamadım

On=1
if (!<isnum <argtxt[1]>>)
src.sysmessage @38,1,1 Giris basarisiz!
src.disconnect ===> burayi yapamadım ? ? ? yardımcı olurmusunuz ?
return 1
endif
Master
59.2997
trysrv disconnect
bısı daha sorucam sımdı ben on=logine src.sdialog d_pin_sistemi dıe verdım adam sag tusa basınca dıalog kapanmıyor ama oyun gorunuyor ben dıalogta butun ekranı kaplattım beyaz bı dıalogla fakat adam o dıalogu kapamak ıcın sag tus yapınca kapanmıyor fakat oyunu 1 snyelıgıne de olsa gorebılıyor ben hıc sag tusa bastımmı hıc dıalog oynamıcak kapanmıcak onu ıstıyorum sole yani hani dialogun altına nomove yazınca yerınden oynatamıyolarya aynı o hesap hıc kapayamıcakları bı script komut bısı yokmu ? ? ?
Master
59.2997
Dialogun kapanmasını istemiyorsan noclose komutunu eklemelisin.
Cok saol bır seydaha sormak ıstıyorum sımdı adam oyuna gırtınce pın sıstemı dıalogu cıkıo ekrana ben ıostıyorum kı bu dıalog ekrana geldıgınde adamın bank yazamaması bunu nasıl yapabılırım ?
şimdi pin girişi yapıldıktan sonra var0.pin 1 mi yapıo artık ne yapıyorsa o değeri bul

ben ctag.pin olarak var sayıyorum.

speech scp gir spk_player ın altında on="bank" yada on=bank olması laızm o değeri bul yoksa sen ekle

on=bank
if !<dctag0.pin>
sdialog d_pin_sistemi
return 1
else
src.bankself
endif

şekilde yapabilrsn
Master
59.2997
ogz77 : Cok saol bır seydaha sormak ıstıyorum sımdı adam oyuna gırtınce pın sıstemı dıalogu cıkıo ekrana ben ıostıyorum kı bu dıalog ekrana geldıgınde adamın bank yazamaması bunu nasıl yapabılırım ?

Eğer bank yazdığında sorgu ekranı çıkmasını istiyorsan Hannibal'ın dediği gibi yapmalısın. Eğer dialog açıkken bank komutu kullanamamasını istiyorsan şu şekilde yapabilirsin,

on=*bank*
if (<src.isdialogopen d_xx>)
  src.sysmessage pin ekranı açıkken olmaz.
  return 1
endif
[code][/code] on=*bank*
if (<src.isdialogopen d_xx>)
src.sysmessage pin ekranı açıkken olmaz.
return 1
endif

bu verdigin scripti nereye eklıyecegm ?
speech_player a ekliyeceksin...
Saol kardesım oldu yalnız bisi daa sorucam slothere ısımlı arkadas bana

trysrv disconnect

komutunu verdi.Ben pın sıstmeınde pını yanlıs gırınce oyundan atmasını ıstedım bana trysrv disconnect bu kodu verdı buınu ekledım fakat bır defalıgına oyundan attı ve sadece bir char ıcın ornek xxx acc li karakterı oyundan atıo fakat xax acc li karakteri oyundan atmıo baska bı kodu varmıdır disconnectin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.