Evet arkadaşlar daha önce böyle bişey görmüştüm sanki bulamadım ama .

Ben söyle birşey arıyorum warlocklar için silah ve kalkanı tek tusta eline alıcak .

Şimdiden teşk .
Solemi Demeye Calistin Warlock'lar İcin Ozel Silah,Kalkan Olcak Onu Tek Tiklamada Eline Alcak..
programa gerek yokki oyunda optionsa gir tuşu seç arm disarm'a gel sonra right hand'ı seç okadar
Arkadaş sanırım şunu demeye çalışmık hem weaponu hemde kalkanı tek tuşla aynı anda eline alıcak. Örneğin katana ve heater shield ikisinide tek tuşla elinde görücek.
O Sanirim Client'den Olan Bişe ?
Arkadaslar beni normal player olarak görün yani actionda büyü yaptıktan hemen sonra tek tusla kılıcın ve kalkanın elime geçmesini istiyorum . böylelikle daha seri kesebilceğiz adamı :D
Adam kesebilen her türlü keser. Böyle programlarmı çıktı kaç senedir uo oynuyorum hiç gerek duymadım yazık... Ondan sonrada uo bitti uo öldü uo programla adam kesmek değildir. Tamamen kendin yaşamalısın olayı. Daha seri kesme olayın gelince programla adam kesince kendinle gurur duyabilcekmisinki....? :no
injection
mjslash : Arkadaslar beni normal player olarak görün yani actionda büyü yaptıktan hemen sonra tek tusla kılıcın ve kalkanın elime geçmesini istiyorum . böylelikle daha seri kesebilceğiz adamı :D

O zaman arm/disarm makrosu koyucaksın büyülerin altına.. yada başka bir tuşa..
injection kullanman yeterli bütün bi seti hatta silah ve kalkanı tek tusta giyebilirsin.
Tamam işte kardaş o Prograöı arıyorum bir türlü bulamadım konuyu sizde oo kunuyu görürseniz ltd linkini buraya yazın programda varsa ltf upload ederseniz cok sevinirim

Şimdiden Çok teşekkürler .

SAygılarımla
Novice
-0.500001
Merak Etme Sn Onu Kullansanda Kesemessin Ne Anlıyonuz Anlamıorum 2 item Kapmak için Bole sacmalıkları KullananLara Acıorum
zaten anca programla oynayın arm/disarm makrosu süs olsun diye konmuş oraya
yorum yazmayın ben sadece programı istedim yorumlarınızı değil.

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2008-06-26 10:52, 15 yıl önce)
Mesajınızı düzenleyin , burda kimsenin sana yardım etme gerekliliği yok kaldı ki istediğin şey kolay çıkar sağlıyacak bir program vede bu tür programların bu platform üstünde paylaşılması yasak.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.