Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Soğuklar geldi, herkes üşümeye başladı. Gimli veya Gandalf gibi sakallarınız olsaydı yüzünüz üşümezdi değil mi? Peki sizin de neden bir cüce gibi veya bir büyücü gibi sakallarınız olmasın. Hem de hemen!

Bu durumlarda Barboo'nun fantastik bereleri imdadınıza yetişiyor! Siz de Barboo'nun muhteşem modelleri ile hem yüzünüzü donmaktan koruyun hem de fantastik bir yolculuk hissini yaşayın.

barboo-bereleriPek çok yerde görüp imrendiğiniz sakallı bereler artık Barboo kalitesi ile ayağınıza geldi. Hem de çeşit çeşit ve model model. İstediğinizi seçin.

Peki nedir Barboo?

Barboo eğlenceli ürünler üreten bir platformdur. Eğlenmesini bilen, eğlenceli kişilere yönelik ürünler sunar.Farklıdır, eğlencelidir, renklidir, iyi hissettirir. Bir üründen çok bir duygudur. Hayalperesttir, hayal ürünlerinin hayat bulmuş halidir.

Neye hizmet eder?

Barboo, "eğlence"nin kendisini esas alır. Asıl amacı kişinin Barboo ürünleriyle eğlenmesi kendini iyi hissetmesi ve mutluluğudur.

Barboo ile ilgili söylememiz gereken bazı şeyler var;

- Barboo Bereler her yüze uygundur.
- Barboo Bereler'in sakalları çıkartılıp takılabilir ve istenildiği şekilde ayarlanabilir.
- Kahverengi – Sarı – Siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.
- Hafiftir ve takıldığında ağırlık yapmaz, rahatsız etmez.
- Eğlence katar, hayal ürünüdür, hayalin hayat bulmuş halidir ve çoo…ok eğlencelidir.
- Dikkat! Barboo dikkatleri üzerinize çeker!

Siz de eğlenceye katılmak istemez misiniz?

Modellerin fiyatlarıyla beraber yer aldığı bir Barboo sitesinden hem tüm ürünleri görebilir hem de anında sipariş verebilirsiniz.

Barboo'nun web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: https://barbooburada.com/

Uzun sakallarınızla ve miğferinizle isterseniz bir cüce, isterseniz bir büyücü, isterseniz şövalye gibi görünmek sizin elinizde. Hemen tercihinizi yapın, geç kalmadan fantastik eğlenceye siz de katılın!

FTPNet Alıntı

Beyler ben Wizard'ı aldım bile hadi bakalım :)
Güzelmiş. :D
Wizard alıyordum vazgeçtim gimli'nin örgüleri daha fazla ondan alıcam :D
Expert
34.0001
yaş 12 :)

bir tek 5 numaranın oluru var bence.
aynen 5 iyi gözüküyor baya
Mantıklı - Güzelmişte :)
Bunu alıpda gezen varmı cidden ?Evde durabilir arkadal arasında geyik yapmk icin en fazla
Superadminstratours : Bunu alıpda gezen varmı cidden ?Evde durabilir arkadal arasında geyik yapmk icin en fazla

Hiçte düşündüğünüz gibi değil istanbulda oturuyorsanız bu ve bundan daha fantastik kıyafetlerle sokakta rahatça dolaşan insanları görebileceğiniz adresler verebilirim. Üstelik ciddi anlamda eğlenceli olabileceğini düşünüyorum, ki siparişimi verdim sizler için sokakta bunlarla gezerken çekeceğim fotoğraflardan bazılarını yakın zamanda paylaşırım :)
iyiymişte tarzım değil :)
Valla doğru söylüyorsun orası istanbul herşey olabilir.Lakin benim ne yaşım onu giymeye müsait nede fiyatı 100 kaat çok

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.