Arkdaslar Herkez Oyunla İlgili Yapmis İyi Sallah Ben Reel Hayatimla Yapsam Bir Sakıncası Olmaz...
Simdiden Okuyan Arkdaslarimiza Tesekkür Ederim.Ve Ve Ve Lütfen'de ' Bu nasil bisi ya , Sacma Konu Vb.' Seylerden Sakınmanızı Rica Edecem..

İste Size Axuare Of Rp..

Ultima Online..
İsmi Duyulunca Genclik Heveslerimden Biri Olmustur.Cünkü Ultima Online Her Zaman Kasanin 1.ci Oldugu Server Degildir.
Ultima Online Bence Bir Düsünce,Reflex,Hız ve Dinamik Oyunudur..
Düsünce Oyunudur Cünkü Neyi Ne Zaman Nasil Yapacaganini Bilmelisin.
Reflex Oyunudur Cünkü Adam'in Sana Yaptigi Seyleri Atlatmalisin Mesela ( İn nox Atior Üstünde Özel robe Var An Mani Atmalisin Vb. )
Hız Oyunudur Cünkü Kim Hizliysa Daha Cabuk Davranirsa O Kazanir.
Dinamik Bir Oyundur Cünkü Bu Kadar Kisi Bosuna Oynamaz..

Gelelim Rp Kısmına
Ben Su Anda Yeniden Acilacak Olan Bir Serverda Basladim Ultima Kariyerime.Ama O Zamanlar Bildigimiz Tek sey Olta Alip Denize Atmakti..
Ben O Serverda Macro Bilmezdim,Elle Secerdim,2 Kere tiklar Öyle Büyü ATardim.
Zamanın Sartlarida Olmasi Gerek Herkez Birbirine 'KAZİK' Atma Derdindeymis Meger.Biz Bilmiyoruz Ya Herkez Birbirine Yardimci
Oluyor Saniyoruz.Balık Kasardim Su andaki Anlamiyla S.o.s Bottle ( Hazine Sisesi ) Düser Adamlara 1 K'dan Satardim.Adam Dedigimde Vendor :)
Tabii İs Eger Ultima Online Oluyorsa Arkdas Cevren Olacak Öyle Böyle 1-2 Arkdas'la Tanistim.Görüstüm Macro Falan Ögremdim.Zamanla Diger Charlari Falanda Ögrendim.Birde Su Mage Kasma Olayi.Bizdede Sans Ya En Zor Serverlardan Birindeymisiz Haberimiz Yokmus.Mage'yi Ben Elle İnLor'La 4 Saat Pc Üzerinde Büyüyü Tiklayarak Kasmistim.
Daha Sonralardan Arkaslarimin Yardimlariyla Macro Ve Ultima Onlinedeki diger Terimleri Ögrendim...
Bir Gün Macrolari Herseyi Tamamiyle Ögrendim Derken....

DEVAMİ GELECEK
İşte U-S de böyle hikayeler görmek istiyorum,
Siz diyeceksiniz bunun rp ile ne alakası var?
Çok alakası var...
Siz yazdığınız gerçek hayatta geçen paranormal olaylardan sonra uynadım bir de baktım rüyaymış yazsanız bile rpdir,
Yazdığınız hikaye ille de ultima,
ille de orta dünya veya ille de Forgotton Realms vb... şeyler olacak diye birşey yok,
Bir frp sitesinde en iyi hikaye zaman-mekan ve hatta boyutun belli olmadığı bir diyarda geçen bir insanın sevgilisine olan özlemini anlatıyordu.
Gercekten Cok hosuma gitti tebrik ediyorum
xxx Aradıgınız Hersey Var.Kendi Rp Serverimiz Yenılıkcı Bir Server. Herkezi Bekleriz.

Sunucu ismi vermeyiniz.
- Uyarı

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-12-26 01:43, 15 yıl önce)
Açık açık reklam yapıyorsun.Bu yasak bu forum sitesinde.Bence silmeni tavsiye ederim,çünkü uyarı alabilirsin.

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-12-26 01:44, 15 yıl önce)
kral ne yapıyorsun güzel arkadaşım burası reklam platformumu ?
Novice
-0.500001
Sen Simdi Bole diince Icimde Bisiler Kıprastı Ve Paylasmak istedim..

Ben Uo ya Slayerde Basladım Ozmnlar Pc Ve int Yeni Almıstık Ki Msnin Baska Pclerden Acıldıını Bilmiordum..

Nese Abimin Bi Arkı Oynuomus Abime Solemis Faln Filan Biz Basladık Ilk Oynıyısımda Abimin Arkı Mage Char Verdi Ama Biz Ne Bilelim Mage Nin ne Olduunu Gidioz Millete Wrest Dalıoruz..Nese Biz Ole Bayaa Bi Kaybolduk Yaklasık 2 saat Bi insan Evladı Aradık Koca Serverda ilk gun Bunlarla Gecince 2. Gun Abim Stuck Atmayı Orenmis Ama Biz Daha Bank ı Acmayı Bile Bilmioz Milletten dilenioz Dilenioz Kutulara fln Koyuyoruz..

Biras Biras Ogrenmeye Baslayınca Abimin Arkının Habire Bize App Dediini Fark Edince MusicandShip Kasıp Applıkten Cıktım Sora Yavas Yavas Balık Tutmayı Ogrendim Hatta Macro Yapmayı Bilmediimden Gece 1.00 den Sabaha Kadar Bi Atese Bi Balıga Tıkladıımı Hatırlıom..

Nese Biraz Daha Ogrenince Scrolla Tıklayıp Buyu Atmasını Ogrendik..

Ama Kim Ne Derse DEsin Elpidada Yasadıım Applık Donemini Simdi ki Oynusuma Deisirim Nese Amma Yazdım..
hedene :Siz diyeceksiniz bunun rp ile ne alakası var?
ne alakası var ?
kendi yaşadıklarını anlatmak rp olmaz , rp = role play , karekteri yaşıyormuşcasına bişeyler düşünüp ona göre hareket etmektir. Kendini anlatırsan bunun neresi role oluyor ki .
üf püf
hain_kostok :
hedene :Siz diyeceksiniz bunun rp ile ne alakası var?
ne alakası var ?
kendi yaşadıklarını anlatmak rp olmaz , rp = role play , karekteri yaşıyormuşcasına bişeyler düşünüp ona göre hareket etmektir. Kendini anlatırsan bunun neresi role oluyor ki .
üf püf

Bak şimdi,
bu adam kendi hayatının rpsini yapmış,
ama bu tarzı şimdiye kadar yapan birini görmemiştim...
Yani en azından başka bir arkadaşımız gelene kadar ilk bu tarz rp yapan arkadaş burada duruyor,
Yani illa geçmişte fantastik ögeler olmak zorunda değildir insan rp yaparken...
Yani bak şimdi sana hemen dandik bir rp yazayım,

"Sabah yine her zamanki gibi uyandım ve bir bardak kahve almak için elimi yatağımın baş ucundaki bardağa uzattım,
lakin fark ettim ki lavabo çok uzaktadır, hele suyu ısıtmak uzun sürecektir,canım da sıkkın ogün birkaç saat daha uyumak içimden geldi,
Fakat daha yeni fark edecektim, çünkü bu benim son uyuyuşumdu ve uyku isteğim de tansiyonumdaki anormalliktendi...
Evet sonunda gözlerimi son defa fani dünyaya yumdum ve daha da kıpırdatamadım kolumu..."
Son verdiğin örneği ve arkadaşın yazıklarını tekrar oku bence !
GüzeL

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.