Merhaba arkadaşlar, makroman ile ins üzerinden res kağıdı yaparak para kasmak istiyorum. Ancak .mekalast yada tekraryap komutları ile değil...

Yani bilgisayar başında durarak olacak bir komut değil.

Bununla ilgili makronun olduğunu biliyorum. Ancak makroyu bilmiyorum. Vendor'un yanında durup, reg alıp, yapılmış kağıdı satıp, sürekli yapıp satma makrosu kısacası... Yapanlar var biliyorum. Sadece makroyu öğrenmek istiyorum.

Özelden vermek isteyen olursa mesaj atabilirler. İlginiz için teşekkürler...
Yapılamaz değilde, yapan kişi herhalde günlerini vermiştir çünkü ilk defa böyle birşey duyuyorum. Ama ayarlanabilir sonuçta, 200 kere makelast yapar arkasından sell yazar, click makrosunu kullanarak kordinatları girer, 200 kere bastıktan sonra yenisini alır vesayre vesayre. Ama onunla uğraşan kişi varmıdır bilmem. Varsada tanışmak isterim yani :D
Res kağıtlarını satıyor, ardından malzemeyi tekrar alıp kasmaya devam ediyor. Yani para sürekli çantasında...
İlk kez duyuyorum varsada faydalı olur.
Pyramidde köyleri olanlar bunu yapıyor safe alanda sürekli 100 100 alıp yazıyor satıyor bi ara elime geçmişti fakat gerek görmedim ama arkadaşlara sorarım bulursam buradan paylaşırım.
Evet Pyramid'de ve birçok serverda aktif. bulursanız tüm uo severler kullanabilirler...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.