Merhaba arkadaşlar artık eski uo kalmadığının farkındayım, sıkıntı gidermek için şuanda online olan en iyi RP sunucusu arıyorum. Burdan bir iki Role Play sw yazarsanız bi girmek bakmak isterim..
nebula role play diye biliyorum.
Nebula yaşıyor mu hala?
nebula rp değil ama rol yapmak istiyorsan illa nebulaya kayıt ol ve rp guildlerini araştır derim.
Aradığınız rp sunucusuna şu anda ulaşılmıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Ama not olsun çok ararsın, çünkü rp serverı yok.. Eğer ki powerplay arıyorsan; sunucular bölümünde iyi sunucular olması gerek. Ama tavsiyem Nebula'dan yana olur ki, onlar oyuncuları yarı yolda bırakmaz. Şahsen benim fikrime göre tabi...

DİPNOT: Aynı başlıktan 2 tane var, yetkili kişilerin ilgilenmesini önemle rica ederim.
rp sunucusu olması gereken bir şey değil aslında. oyuncu kalitesine bağlı. o yüzden nebula.
ben derim ki, revolution.
Master
59.2997
yabancı sunuculara yönelin, bizim ülkeden pek verim almanız mümkün değildir.
Yabancı sunucularda bence barınamazsın hiç kafanı karıştırma, Revolution Nebula gibi yıllardır ayakta duran sunuculara yönel derim :)
Bende arıyordum ama bulamadm malesef . Eskiden gerçekten çok güzeldi UO zevk veriyordu şimdi nerde ... Revolution'u deneyeceğim
SW yazan birinin RP'den kastı zaten PP
www.rise.gen.tr dene derim.. eski uo serveri olması icin zevk almanız icin ugrasılor bu shard icin
Sabırlı Olursanız Kısa Süre İcinde Arcadia Uo Tekrardan Sizlerle Olacaktır..
*sw arar*
Banned
-3
Hayırlısı olsun diyelim umarım eskisi gibi rp shard bulursun nebuladan başka yok söylüyüm diğerleri faso fiso :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.