XionMaster™ Şöyle Dünyaya Gelmiştir.
Birgün Kral Shlyeon Adında Bir Çocuk Dünyaya Gelmiş Direk Shlyeon un Annesi Ve Babası Kadıya Gitmişler Ve Çocuğun Falına Baktırmışlar Kadı Şöyle Demiş Oğlunuz Çiftçi Olacak Ama Torununuz Britain'nın Kral Koltuğuna Oturacaktır Demiş Tabi Shlyeon'un Annesi Bu Olaya Nekadar Sevinsede Babası Birşeylerin Ters Gideceği Hissine Varmış Ve Böyle Haftalar Ayları Aylar Yılları Kovalamış Ve Shlyeon 23 Yaşına Basmış Ve Annesi Çaresizlik İçinde Oğluna Bir Eş Arar Olmuş Ama Oğlu Shlyeon'un Gözü Kötü Kralicenin Kızı Veronica'da Imiş Shlyeon Bunu Kimseye Söylesede Annesi Şüphelenir Olmuş Ve Oğlunu Bir Akşam Vakti Takip Etmiş Uzunca Bir Yürüyüşten Sonra Karanlık Ormandaki Dev Ağaçın İçinde Kendilerine Ev Hazırlamış Shlyeon Ve Prenses Veronica'yı Görmüş Anne Telaşla Koşup Eşine Haber Vermiş Ve Shlyeon'un Babası Ertesi Gün Oğlunu Çekip Konuşmuş Bu Kızla Sen Denk Değilsin Sen Bir Demirci Oğlu O İse Kos Koca Kraliçenin Kızı Böyle Birşeye Asla İzin Veremem Oğlum Demiş Babası.
Tab Delikanlılık Cağı Dinlermi Shlyeon Devam Etmiş Görüşmeye Ve Aradan 4 Ay Geçtikten Sonra Kos Koca Kralicenin Kızı 3 Aylık Hamile İmiş Haberi Alan Kral ve Kraliçe Askerlere '' Hemen O Genceceik Kızıma Bunu Yapan Namussuzu Bulun Demiş'' Askerler Çok Geçmeden Saklanan Shlyeon'u bulup Kral'ın Huzuruna Getirmişler Ve Kral Sormuş '' Neden Kızıma Böyle Birşey Yaptın Demiş''
Shlyeon Da Şöyle Cevap Vermiş '' Kızınızı Sevdim... Oda Beni Sevdi. Ve Bir Çocuğumuz Olacak Dedi Eğer Sizde İzin Verirseniz Kızınızla Evlenmek İstiyorum Kralım Demiş''
Kralda Hemen Cevap Vermiş '' Onunda Sırası Gelicek Ama Sen Cezanı Cektikten Sonra Demiş'' Ve Askerlere Bağırmış '' Askerler Cabuk Bu Adamı Zindana Götürün Demiş '' Ve Shlyeon 5 Sene Boyunca Zindanda Tutulmuş Ve Çocuk Baba Deme Yaşına Geldiği İçin Kralın Bir Emriyle Shyleon Prens Koltuğuna Oturtulmuş Tabi Shyleon Prens Koltuğuna Oturtulmuş Ama Daha Çocuğuna Koyulan İsmi Bilmiyormuş Ve Hemen Veronica'ya Koşup Sormuş '' Oğlumusun İsmi Nedir Demiş '' Veronica '' Bu Güzel Ve Geleceğin Kralının İsmi British Dir Demiş ''
Sonra Haftalar Ayları Aylar Yılları Kovalamış Ve Kraliçe Ani Bir Haberle Odasında Ölü Bulunmuş Tabi Yaşlanan Kral'da Ne Yapsın Tek Başına Koltuğa Hükümlük Sürlmez Bu Yaştan Sonrada Evlenilmez En İyisi Kızım Ve Dağmadımı Kral Tahtına Oturtayım Demiş ve Hemen Shyleon'u Çağırmış Hiç Bekletmeden Konuya Girmiş Kral '' Dağmadım Artık Bu Koltuk Benim İçin Çok Büyük Ve Tek Başına Koltuğa Hükmedeceğimi Zannetmiyorum Bu Koltuğa Senin Ve Kızımın Geçmesini Istiyorum Demiş '' Shyleon da Şöyle Yanıt Vermiş '' Güzeller Güzeli Eşimin Babası Siz Nasıl Hoş Ve Doğru Görüyorsanız Öyle Olsun Demiş Ve Kral 2.Aevon Tahtan Inmiş Kral Shlyeon Tahta Geçmişti Yıllar Geçtikten Sonra Shlyeon'un Eşi Veronica Yakalandığı Cüzzam Hastalığıyla Vefat Etmişti. Buna Çok Üzülen Shlyeon Brithis'i Yanına Çağırtıp Şöyle Demiş '' Oğlum Yüzüne Bakmaya Kıyamadığım Annen Vefat Etti ve Seni Artık Tahta Geçirmeliyim Demiş '' Brithis Şöyle Karşılık Vermiş '' Peki Baba Eşim Yokken Tahta Durmam Doğrumudur '' Shlyeon Oğluna Dönerek '' Oğlum Sen Brithis'sin Sen Bunu Başarabilirsin Demiş '' ve Kral Shlyeon Tahtan İnmiş Yerine Oğlu Brithis Geçmiş Çok Geçmeden Brithis Güzeller Güzeli Bir Kadınla Evlenmiş Ve Bu Kadından 2 Çocuğu Olmuş.
Büyük Olan Erkeğe Architecth Ufak Olan Kızada Annesinin İsmini Vermis Yıllar Geçtikçe Architecth ve Veronica Büyümüş Tabi Brithis Bu Sıralarda Boş Durmamış Ve Kral Tahtına Tek Hükümlülük Yasasını Getirtmiş Ve Architecth'in Yaşı 20 Bastığında Brithis Bir Klan Kurmuş Clanın İsmini XionMaster™ Koymuş. Şu An Brithis Koca Britania'nın Hükmünü Sürerken Ezeli Düşmanı Blackthorne'yi düşünmeye Devam Etmiş..

----------------------------------
İmla Hataları Yazı Eksikleri Baş Harflerin Büyük Olmaları Bu Sorunlardan tonlarca var Çünkü Okul yıllarımda Edebiyatımı Hiç 2 görmediğimdendir.
Beğenip,Beğenmediğnize Dair Cevaplar Yazarsanız Sevinir.
Saygılar..
By.Architecth
Novice
-0.500001
Turk Fimi izlemis Gibiyim
zaa Okadarmı Berbat :D

bi anlık doğaçlamaydı ve yazasım geldi :D içeride nostalji filmler izliyordum zaten etkilenmiş olabilirim
xDxD Film Gibi Olmus Ama Eline Saglik Genede Guzel !
Gerçek hikayede lord biritish dünyadan geliyor bu daha gerçekci ama ilginç değil.
Neden herkes blackthornu çok kötü , britishin ezeli düşmanı kabul ediyor ?
Adamın tipinden kötülük akıyor sakallı sinsi bi tipi var.
Pekiii :D herşey iyi güzel hoşda ™ yi nie koydun onu anlamadım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.