Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba arkadaşlar baslıkta belirttigim gibi runuo clınt te bi program cıktı bi bakarsanız sevinirim.CLint acılıyor fakat Oyuna girerken acılmıyor skıll secme bolumler ıcıkıyor

https://img153.imageshack.us/my.php?image=adszwl4.jpg

ekran cıkıyor orda takılyıor hata felanda vermıyor oyunda fakat ekran cıkıyor :S
Master
59.2997
Patch li olmayan bir Ultima Online versionu kullanıyorsun galiba. Ultima Online yi patchle veya yeni bir versionu indirip makinana kurarsan sorun olmaz.
+1
3d le 2d nınkını yapım bakım ne olcak
Bende de vardı o sorun patchleri yap düzeliyor. Patchleri yapmadan hiçbir RunUO servera giremezsin.
arkadasım girdim tesekkurler fakat oyuna girdigimde atlar felan hep gozukmuyor ustumde robe var robe gozukmuyor adamın ustunde gozukmuyor bunun sorunu nedir ?
Master
59.2997
Patchleri tam olarak yaparsan sorun kalmaz.
ben bitirdim patchkerimi halanda goruntu aynı at lar ve robeler vs. hiç bi şey gozukmuyor halanda

Bu konu baskin tarafından düzenlendi(2007-02-24 21:59, 17 yıl önce)
Bence sen UO yu sil tekrar yükle..UO'da sorun var o yüzden gözükmüyo robe,horse vs.
Bende Öle yapıyorum bakacaz arktık :S uo yu yükledim 2d le 3d yi simdi patchlerını yapıp gene girecem .:p
Belki scriptlerinde verilen item id standartların(standart id aralığı) dışındadır buda bir olasılık ama büyük ihtimalle client tan kaynaklanıyordur. Bu arada eğer aos yada se yüklü ise update yapsan bile ml itemlarında filan sorun yaşaman olasıdır bunu unutmamak lazım...
aRKADASLAR BENDEDE AYNI SORUN VAR KAFAYI YICEM bbır de bende pachtler full vebutun herseyı tam olmasına ragmen olmuyor 5 kere fln pacht yapmaya calıstım yıne olmadı en son uo sıldım olmadı sımdı napa bilirim
Arkadaşım C:\Program Files\Ultima Online 2D\Desktop\ Desktop Dosyasını Silin Ve Tekrar Girmeye Uğraşın...
Bendede Charla Girerken Client Hata Veriyor...Nedenini Bilen Varmı ???
Beyler. Uo Gateway vve Connect UO programları son patch serverları desteklemiyor. Bu yüzden server clienti giriş yapamıyor. Bunun için Razoru bu adresten indirin ve bununla giriş yapın... Aksi taktirde giremeyeceksiniz. Bunun dışında item gözükmeme olayı itemidlerin okunamaması olayıdır. Bunun içinde UOyu silip tekrardan kurun( ML olmasını öneririm ). Sonra patchleri tam yapmayın. Az yapın biraz, çünkü yeni patchlerde sorun çok...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.