RUNuo ile ilgili bütün sormak istediğim soruları diğer konulara yazamadığım için burya bida başka k0onu açtım:S
bana yardım olbilecek biri varmı ? msn den fln anlatabilecek biri.... ben RUNUO ew bilgisayarıma GM olark girebiliyorum ve başka clinet ilede normal plyer olrkda girdim :) ..... ama arkadaşlarım bana nasıl bağlanabilir ??? ve scipt falan eklemeyide bilmiyorum arkadaşlara PWP yapmak istoruz
hamachile bağlanabilir arkadaşların bi tek bu soruna yanıt verebilirim runuo alanım deil çünkü :(
bi arkadaşımda öyle birşey demşdi kurduk olmadı bağlanamadık :S (ya biz yanlış ayarladık/yada olmuo) :S:S
siz yanlış yaptınız galiba hamachile çok rahat bağlanabilirsiniz tabi ayarlamaları biraz farklı
Hamachi ile direk baglanabılırsın arkadasların hamachi grubuna katılır senın hamachi ip ni razor a yazarlar vede portunu rahatca gırebılırler , eger hamachi ile baglanıp gıremıyorlarsa firewall vede anti viruslerını kapat.

Bu konu Aramachus tarafından düzenlendi(2008-09-30 21:41, 15 yıl önce)
çok teşekkür ediorm :) ayarlara bakrm şimdi bitek deniyemiorm :S arkadaşlar online deil :D
Yine Olmassa Açık Güvenlik Duvarlarını kapat.
saol arkadaşlar =)) oldu arklarımla pwp yapıorz çok eğlenceli yapmayanlar için tavsite ediorm sizde kurun :d
bende kurdum arkadaşlarım connecting seviyesini geçemiyorlar hamaachiden bağlanıorz
connectingde the client couldnt attach to game server diyor? yardım lütfen

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.