Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
s.a beyler benim server acıldı da sorun ne biliyomsun playerların lanlara giderken düşmesi cıktıklarında giremiyolar nolur yardım edin . ben o alanları elimle dizmiştim satace nasıl cevire bilirim lütfen yardım moon gatelerden gecerlerkende düşüyolar lag yapıyo yardım :(
1. daha güzel bi başlık acsan çok daha kolay yardım alabilirdin ne bu millet senin hizmetcin mi ?

2. ararsan daha once nasıl static yapıldığı hakkında başlıklar ve dökümanlar mevcut...
mapa aktar yaptıgın yerleri fln :D aklıma bu gelior
Kusura bakjmayın özr ya kafam cok karışık anlayın. nasıl mapa aktarıcam ben siteden araştırdım satede yapımı gösteriyo silip birha yapamm server acık player var arkadaşlar yardımlarınız icin saoln Kimse hizmet etmek zorunda degil edende saolsun etmiyende.
borland statiği map a ekledikten sonra bide bu statiği yeniden playerlere vermen lazım yani yeni client muhabbetine...

static yapmak içinse axise gircen remoteden yada localde yapıp aktarsanda olur.

remotede axisle giricen static tool kısmına gelicen once worldmapı import edicen sonra o alana gidicen kare içine alıcan make static diyecen sonra geri kaydedicen program filese statics0.new vs vs gibi 2 dosya atıcak uzantılarını deiştiricen onlar statiğin olacak..

böyle basitten anlattım yaparsan helal olsunda 3-5 bak gene sen detaylı anlatımı var sitede
baq borland onların Gİttiği yerde çok item varsa çıkınca giremezler lag yapar o yüzden biraz item silmelisin çünkü kasar ve lag olur !!!...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.