Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
14:19:World save completed, took 68.1017 seconds

Save süresi baya bi anormal eskiden böle deildi 0.789 fln filan gibi sürede atıodu bunun nedeni ne olabilir yha acil yrdm 1 dkkada savemi atılırmış!
Save Süresi,Player sayısına - Item bolluguna göre süresi artar diye biliyorum.Ama Yanılıyorda Olabilirim.
Silindi
Banned
0
iki save arasında olan olaylara göre save süresi belirlenir eğer andain dediği gibi olsaydı bir iki ay sonra servera res atmak zorunda kalabilirdin =)
İyi de servere saten 2 gün önce acc res attım 1 dakikada save atıo ya böle deildi 1 snyeden kısa atıodu pf napıcam ya.İtem res atsam geçermi acep?
@MortaL

Ama Önceden Nebula da 300+ iken bütün saveler çok uzun sürerdi.Az Oldugunda o kadar değil. Neyse bana bakmayın :D
Bende MortaL + Andain in dediği gibi biliyorum ama senin sorunun biraz tuhaf :O_o
Silindi
Journeyman
8.7
@andain
o 55i'nin sorunu

playerlar bir bug bulmuş olabilir veya scriptlerinden kaynaklanan bir sorunda olabilir ve spawnların sürekli çıkması gibi nedenler olabilir

Bu konu MortaL tarafından düzenlendi(2007-10-14 15:38, 16 yıl önce)
Silindi
Journeyman
8.7
Save esnasında consolda error oluyor mu ?
benimde save ve reysnc pauseler uzun sürüyo özellikle resync pause gereğinden çoook daha fazla uzun sürüyo
bir sürü script eklersen veya serverı kastıran scriptler eklersen resync'de scriptleri okurken tabii ki kasar böylelikle uzun sürer.
Members
1.2
Sunucunuz VPS ise, işlemci kullanımı yoğunluğu buna sebep olabilir.
Sunucunuz VPS değilde, size ait veya kiralık ise işlemciyi başka bir uygulamanın kullanmadığına emin olun.

Madem acc res atıldı, script, account sayısı veya eşya sayısıyla alakası yoktur.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.