Silindi
Öncelikle hepinize Merhaba,
2009 yılında yeni Ultima Online projemizi sevgili Ultima Online severlerin huzuruna çıkarmayı planlıyoruz.
Bizimle birlikte bu projeye yardımcı olmak isteyen Sponsorlar , Scp'ter vede WebMaster arkadaşlarımız kısacası bize destek olmak istteyenler lütfen bizimle iletişim'e geçsinler.

Hedefimiz ;
Uzun soluklu, gürültüsüz, patırtısız, abartısız, bir okadar zevkli Ultima Online projesini'i kardeşce vede arkadaşca önümüzdeki yıllara taşıymak vede sağlam bir Ultima Online Projesi ortaya koyamak gelin sizde bize yardımcı olun. !
Araştırarak vede geliştirerek ilerlediğimiz için, bizi çekemeyenler, kıskananlar olabilir olucaktırda.

Yeni projemiz Scriptlerimiz tamamen yeniden düzenlenecek ve düzenlemeye devam edilecek.Ayrıca sizlerin sayesinde ortaklık ilişkileri kurma yolundada ilerliyoruz, 2008'in bu sonlarında sağlam adımlar atarak yeni yılımız olan 2009 ve daha ilerisindede bu sağlam adımlarla sonuna kadar gitmeyi planlıyoruz.

Yukarıdada dediğim gibi
Gelin Sizde bize yardımcı olun.Kazanan Ultima Online oyununu sevenler olsun !
Hepinize iyi günler dilerim.

İletişim Bilgilerim ;
Msn : [email protected]
Özel Mesaj Yoluylada Ulaşabilirsiniz...

Bu konu ForewerNumberOne tarafından düzenlendi(2008-11-21 14:10, 15 yıl önce)
umarım bulursunuz.
msnni açarsan daha iyi olcak koyuosun ama açık deil :D
Silindi
Novice
0
İlgilenen Herkeze Tüm Arkadaşlar'a Çok Teşekkür Ederim Aranan Kan Bulundu Çok Sağolun.
Geleneksel bir hale geldi artık her yeni yılda yılın ilk serverını açmak için bir çabalama var yılın ilk serverı olunca en iyi servermı olunuyor anlayamadım konuyla alakası yok bu yüzden özür dilerim ama lafım başlık sahibine değil genel anlamda söylüyorum.

NOT: UMARIM ARADIĞINIZ KİŞİ VEYA KİŞİLERİ BULURSUNUZ ALLAH UTANDIRMASIN!!
Novice
-0.500001
Sponsor , Web Master , Scripter Bunları Arıon Peki Sn Ne ise Yarıon Sn Nie Bastasın?
Silindi
Novice
-0.500001
Nowanka : Sponsor , Web Master , Scripter Bunları Arıon Peki Sn Ne ise Yarıon Sn Nie Bastasın?

Arkadaşım ben webden anlıyorum ayrıca scp bilgimde idare edecek seviyede var , yanıma yardımcı olabilecek kişiler arıyodum.
Scp'ter arkadaşım var serverimizda ona yardım edecek düzenli olarak arastırıp gelistirerek birlikte yeni sistemler vs üzerinde calısmaları için arıyodum.

Neyse bunlar artık önemli değil buldum vede ilgilenen arkadaşlarıma teşekkürler.U-S'de ve buna benzer sitelerde sadece yoruma vermeyelim kendinimizi acaba bir yardımım dokunurmu diyerek yaklasalım yardımımız olmayacaksa bile karsımızdakine karalama yapmadan olumlu yönde konusmalıyız diye düsünüyorum.

Bu konu ForewerNumberOne tarafından düzenlendi(2008-11-23 16:35, 15 yıl önce)
Novice
-0.500001
Tmm Anladım..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.