Scripter World Builder Web Master Connectör yapılır [email protected] bu adresten ulaşabilirsiniz.
Referanslarınız ? siz kimsiniz ?
Yenilere yol vermek lazım yavaş yavaş buyur kardeş hoş geldin hayırlı satışlar :)
ben burdan şunu anladım herkez birbirine taş atıyor bilader topic'i kirletmeyiniz başka kapıya hadinin bakın işinize herkez neyin ne olduğunu biliyor efe tatar gibi gelip ekleyip seni ultima dünyasından silicem felan deyipde sonradan aldığı cevapların karşısında dayanamayıp msnden skypden silicekseniz eklemeyin boşuna boş çene çalıcak vaktim yok =))
Hocam bana connector link veya daha önce hangi sunucuyu yaptığına dahil buraya referans ekler misin ?
Discordian pvp - Blackpvp - Toreadoruo (Rp) askerden önce yaptıgım sunucular bunlar ve askerden sonra ceza evindeydim çıktıgımda bu sunucular kapalıydı uzun süredir ortalıkta yoktum tekrar ultima dünyasına bir adım atayım dedim ben bazı insanlar gibi önce parayı yatır işlemini yapayım diyipde kaçmıyorum veyahut işini yarım bırakmıyorum önce işi bitiririm sonra ödememi alırım :) kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali
Hocam bana dıdısının dıdısını sayma connector'ı test edelim link koy.
Lovely : Scripter World Builder Web Master Connectör yapılır [email protected] bu adresten ulaşabilirsiniz.
ortaya karışık bi scripter le world builder yapsana sadsadsad :D
Yenileri Gordugume Seviindimde Lovely Bi yerden tandıık gelıyo bana [ yıllardır carımın ustunde yazıyorduda ]
kamilkamil :) harbi kamil kamilsin he :) neyse rahim 48 kardeş real hayatta bile isim benzerliği oluyor sıkıntı olcaksa kapatabilirim hesabımı sorun değil başka bir hesap açarım
yok yok sorun degıl. seni gördugume sevindim aynı hızda devam.
Merhaba,

Kendinizi açıklayıcı bir şekilde tanıtırsanız emin olun daha güzel seviyeli cevaplar alabilirsiniz diye düşünüyorum. Web Master demişiniz heralde Web Tasarım/Programalam olacakdı o, hangi dillerde yapıyorsunuz (php,asp.net vs.), Connectör demişsiniz bunlar güzel şeyler piyasası olan şeyler ancak referansınızda yoksa demo bir çalışma yapıp bir kaç farklı web çalışması yapıp buraya linklerini koyarsanız eminim herkes yaptığınız işi görür ona göre size ulaşırlar. Tabi bu benim kendi görüşürüm, kusura bakma yanlışda anlama.
Xandra : Merhaba,

Kendinizi açıklayıcı bir şekilde tanıtırsanız emin olun daha güzel seviyeli cevaplar alabilirsiniz diye düşünüyorum. Web Master demişiniz heralde Web Tasarım/Programalam olacakdı o, hangi dillerde yapıyorsunuz (php,asp.net vs.), Connectör demişsiniz bunlar güzel şeyler piyasası olan şeyler ancak referansınızda yoksa demo bir çalışma yapıp bir kaç farklı web çalışması yapıp buraya linklerini koyarsanız eminim herkes yaptığınız işi görür ona göre size ulaşırlar. Tabi bu benim kendi görüşürüm, kusura bakma yanlışda anlama.

Aynen hayirli satışlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.