Arkadaslar Pvp Servera Scpci Aranıyor {server Daha Yeni Açıldı Host kurban bayramında alıncak} İlgilenenler:

[email protected]
Konuyu biraz açarmısın?
Arkadaslar Pvp Servera Scpci Aranıyor {server Daha Yeni Açıldı Host kurban bayramında alıncak} İlgilenenler:

Herşeyi iyi güzel söylemişsinde, Bu scripter'a karşılık olarak ne vericeksin? Adam babanın hayrına sana script yazmaz heralde.
Host Kurban bayramında toplanan harçlıklar ile alınacak :D
Dc-Kreys : Konuyu biraz açarmısın?

Herşeyi iyi güzel söylemişsinde, Bu scripter'a karşılık olarak ne vericeksin? Adam babanın hayrına sana script yazmaz heralde.

Adam Plevel 7 alcak? Yani Diyyer scpciler paralımı yapıyor bisi hayır.Plevel 7 vercez host bizden adam daha ne istiyo birde kurban bayramında açılmasının neseni para hazır ama server hazır deil ozamna kadar toaparlarız diye.
Owner'lık vereceğin bir adam, ilerde sunucu tutunca adama yol verme gibi bir ihtimale karşı her türlü kendini sağlama alır. Bunuda düşündünüz mü? Ayrıca arkadaşın dediği gibi bayramdan bayrama harçlıklarınızla açıcaksanız hiç açmayın. Bende şuanda bir pvp server sahibiyim. Ama asla scripter vs. almadım, almamda. Kendim yapıyorum bilmediklerimi arkadaşlarım var soruyorum böyle olmaz böyle diyorlar düzeltiyorum. Bir ara uo'ya ara verdim, bir çok şeyi unutmuşum normal birşey bu. Demek istediğim şu ki, bu zmn'da kimseye güvenmiyeceksin. Şunuda düşün, ilerde adama yol verdin. sunucu tuttu. iyi güzel ama o adam mutlaka pack'in yedeğini alıcaktır. ne bileyim hosttan kendine oturum açıcaktır her türlü yani bitirir sunucuyu. Başıma bir zmn'lar gelmişti ki tam zamanında müdahale ettim. Bence sen bu konuyu 1 kere daha düşünmelisin dostum. 8)
Benden sana tavsiye açma server falan.Parana yazık.Herkez bi umutla tutar diye açıyor ama olmuyor.Sadece ne oluyor biliyormusun sizin paralarınız gidiyor.İlla ben bu parayı gözden çıkartıcam diyorsan.Git Cod4,Cs vs.. gibi serverlar aç.Veya her ay hosta vericeğin o parayla gidersin Wow oynarsın.Hosta vericeğin paranın kaçta kaçı bide düşün artık.Yinede sen bilirsin ama açma bence.
harçlıklarını denizfeneri bağışla bence en azından devlet büyüklerimize gidiyor paraların bi boa yaramamasından iyidir
"Scpci Aranıyor." anlamadım tam olarak script mi satıyor (:
Siyasi tartışmaya döndürmesek (!)
Scpci yazmasaydı belki aradığın birini bulabilirdin :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.