Ben aynı fikirde değilim.Onu birisi yeni başlayanlara kısaca tanımlarını anlatsa yada öyle bir döküman vardı sanıyorum daha anlaşılır olacaktır.Program sonuçta basitti formatta sildim ama yapılmaması düşüncesindeyim :)
PeterJoseph : neden butun server acanlar serveri acmadan once ogrenmek zorunda kalsın yada scpter bulmak zorunda kalsın ki alsınlar guzel guzel name e ismi yazsınlar color a renk kodunuyazsınlar sonunda scp hazır olsun daha bi kolay olur die dusunuorum.

Emin ol kimse bundan sonra oyuncu olarak oynamaz..
Birde host fiyatlarını 40 ytl'ye çekilir..
Sphere için yazdıgınız hiçbişiye değmez ,

RunUO der isen zaten onun için yazılmış bir program mevcuttur.
Bunlardan önce program'ı yazacak kişinin vakitinin boşa harcaması'dır..
Program var zaten bir iki tane :) Gerek yok arayan bulur.
:no:no yapmayın beyler ya emekle yapsın yapan. kolaya kaçıyo herkes zaten. bare yapmayı bilenide soğutmayalım
Neophyte
-1.7
bence çok iyi bi prog olur ama önüne gelen scp yazıcak ve server açıcak zaten senin dediğin programla güzel scp yazılmazki moongate scp yazacağını düşünelim moongateden yaralı geçilicek in noxlu geçilicek çift tıklamadan geçilicek yani bunları yaparsınız siz eklersiniz belki scplerden ama scp yazmayı bilenlerde heveslenip server açarlarsa sonuç çok kötü olur ultima batar yani!!
Yani sonuçta insanoğlu'nun düşüncesi ;

- Kendi sunucunu açmak varken neden başka bir sunucuda oynayasınki ?
Kusura bakma ama böyle bir program pek işe yaramaz.Çünkü tam anlamıyla yerine oturtacağına inanmıyorum.Bunu ben daha önceden düşünmüştüm ama işin içine girince nekadar aptalca olduğunu anladım :) Onun yerine türk işi emulator yazsan daha kolay olur :D

Çünkü sphere'de sadece item seçip ismini değiştir, rengini değiştir vs işlevler yok.Örneğin bir guild sistemini veya house sistemini bu programla nasıl yazacaksın?Yüzlerce algoritma olabilir.
öle kendi kendine scp yazan bi program çıksın ben scripterlığı bırakcam
Neophyte
-1.7
ben bırakmam valla nie bırakimki adamlar if komutunu falan filan bilmiorlar da yazıolar o programdan belki ben devam ederim yani

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.