MillyOnda1 : he bir de bahsettiğiniz klasik role play içerisinde yer almıyor role play adında sunucuyu açmamanızı öneririm.. aksi halde haklı tepkiler çekersiniz.. power play sunucu olarak giriş yapabilirsiniz diye düşünüyorum..

role play karakterini kendi yerine koymaksa sen suankı halını koyabılıyorsun fakat başakaları koyabılıyormu bılemem ? önce ortamın buna ayak uydurması gerekır ve üstelik şuankı role play sunucuların nasıl Rp Yaptığını herkez bılıyor Role Play Diyiğ Sunucuda Kufur Eden Stafflar Soz Konusu Bence Asıl Role Play Sıteye Rp Yazınca Rp Olan Server Yerıne Saygısızlıgı Engelleyen Ve Senı Karakterıen Daha Cok Benzetmek Isteyen Sunucuya Denılmesı Gerektiğini Düşünürüm ..

herneyse gerisi size kalmış ben sadece şuanki ultima topluluğunun bakış açısını yansıttım karar sizin başarılar..
batuhan92 :
MillyOnda1 : he bir de bahsettiğiniz klasik role play içerisinde yer almıyor role play adında sunucuyu açmamanızı öneririm.. aksi halde haklı tepkiler çekersiniz.. power play sunucu olarak giriş yapabilirsiniz diye düşünüyorum..

role play karakterini kendi yerine koymaksa sen suankı halını koyabılıyorsun fakat başakaları koyabılıyormu bılemem ? önce ortamın buna ayak uydurması gerekır ve üstelik şuankı role play sunucuların nasıl Rp Yaptığını herkez bılıyor Role Play Diyiğ Sunucuda Kufur Eden Stafflar Soz Konusu Bence Asıl Role Play Sıteye Rp Yazınca Rp Olan Server Yerıne Saygısızlıgı Engelleyen Ve Senı Karakterıen Daha Cok Benzetmek Isteyen Sunucuya Denılmesı Gerektiğini Düşünürüm ..

herneyse gerisi size kalmış ben sadece şuanki ultima topluluğunun bakış açısını yansıttım karar sizin başarılar..
Başklarının dusuncelerını yansıtmada yapsan,çoğulda konuşsanda yinede teşekkurler
bence siz, bizim size yaklaştığımız iyi niyeti su istimal ediyorsunuz gibi geldi burası tartışma platformu değil .. aradığınızı bulursunuz umarım iyi günler..
bence siz, bizim size yaklaştığımız iyi niyeti su istimal ediyorsunuz gibi geldi burası tartışma platformu değil .. aradığınızı bulursunuz umarım iyi günler.. ben ıyı nıyete kotu suıstımal etmıyorum bırcok ksıı adına konusmak hem toplumda hemde başka yerlerde saçmalıktır başaksı adına konuşmak çok yalnış bır duşunce butur konuşmaları serverım adına yapılmasını ıstemem şahıs gelıp ıstedıgını dıyebılır ama prvakotorluk asla tahmulum değildir..
provakatörlük ? :) pekala tamam sizinle tartışmıycam ama ben ve xwerswoodx'un düşüncelerini bu platformdaki herkes taşıyor bundan eminim:) bu platform da yenisiniz o yüzden kimin ne gibi bir bilgiye birikime yada düşünceye sahip olduğunu bilemeyebilirsiniz.. serverınıza laf ettiğimiz yok sadece öneride bulunduk uyup uymamak kendi kararınız..
batuhan92 : provakatörlük ? :) pekala tamam sizinle tartışmıycam ama ben ve xwerswoodx'un düşüncelerini bu platformdaki herkes taşıyor bundan eminim:) bu platform da yenisiniz o yüzden kimin ne gibi bir bilgiye birikime yada düşünceye sahip olduğunu bilemeyebilirsiniz.. serverınıza laf ettiğimiz yok sadece öneride bulunduk uyup uymamak kendi kararınız..

üyeliğim yeni olabılır ama 9 sene uo oynayıpta burayı takıp etmıcek biri değilim buna emın olabılırsın .yanı 900 uyenın 900de senın dusunduklerını doğrulucak dıye bırşey soz konusu olamaz buna emın ol ;) ilginize teşekkurler
cidden şaşıyorum size :D herneyse başarılar..
bende yeni gençliğie şaşıyorum ;) sizede
gençliğe? siz yaşlımısınız :) bence akıl yaşta değil baştadır.. aramızdaki yaş farkı 5 tabi girdiğiniz yaş konuşmalarınızla doğru orantıda ise :)) lütfen konunuzu daha fazla saptırmayın yardımcı olacak arkadaşlar varsa ilgilenirler..
batuhan92 : gençliğe? siz yaşlımısınız :) bence akıl yaşta değil baştadır.. aramızdaki yaş farkı 5 tabi girdiğiniz yaş konuşmalarınızla doğru orantıda ise :)) lütfen konunuzu daha fazla saptırmayın yardımcı olacak arkadaşlar varsa ilgilenirler..
ben 24 yaşındayım.ben akıldan degıl davranışlardan bahsediyorum sevgili arkadaşım ;)
bence sizin kafa kağıdınızla bir probleminiz var :D sabah sabah siz beni güldürdünüz Allah'da sizi güldürsün :D

kaç saatten beri 22 mi 24 mü olduğuna karar veremediniz :D
mehmet abı kımsenın demesıne aldırma bız neyın ne oldugunu bılıyoruz arkandayız rp sunucunda başarılar
yaşınız isterse 50 olsun platformda yardım isterken tartışmaya girebiliyorsanız bence 12 yaşındaki çocuktan farkınız yoktur :) biz burda yardımcı olarak fikir verdik siz maşallah bütün postu kastınız.. herneyse size ve RP serverınıza başarılar..
=) herkes bılıyor kımın kım oldugunu ben dogum tarııhnı sallıyarak uye olmustum sımdı değiştirdim şuphen varsa ıspatlarız ;)bence her topici eleştırıyle bogmak yerıne yol gostermeyı seçersenız bızde coluk cocukla muhabbet etmemış oluruz..adam bana gelıor parmaktan sora dıyerek alay geçıyorsa klavye başında bende o adamı eşeltırırım.yada bılmedıgı bı konuyu aksıne aksıne uzatıyorsa.. ben o adamı eleştırırm..
yukarıdaki mesajlarımı okuyun olur mu ben size sizin tabirinizle yol gösterdim ÇOLUK ÇOCUK MUHABBETİNE siz girdiniz..

tamam güzel kardeşim sen kralsın tamam :) sen ultimayı türkiye'ye getiren adamsın senden üstünü yok hadi yoluna devam eyw..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.