Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Öncelikle S.a Arkadaşlar. Başlıktata Dediğim Gibi Script Öğrenmek İstiyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirseniz Gerçekten Çok Sevinirim.. Sadece Temel Hususları Anlatırsanız. Devamı Gelicektir... Teşşekkür ederim...
Öncelikle script yazarak kendini geliştirmek istediğin için seni tebrik ediyorum.Okadar boş şeylerle uğraşan insanlar var ki birazda yararlı faydalı şeylere yönlenseler daha iyi olacaktır.Neyse uzatmayayım script öğrenmek istiyorsan scriptler bölümünden scriptleri incele eminim ki herkes öyle yapmıştır sonra biraz anladınmı bişeyler script dersleri diye dökümanlar var tag for find vs gibi kodları öğren ondan sonra keni kendine gelcektir.Başarılar..
bence scriptleri inceleyebilirsin ama editleyerek falan öğrenilmez.

https://sphere.uozone.net/index.php?title=Main_Page

https://www.ultima-strike.com/haber/turkce-sphere-wiki
berkanu'ya katılıyorum dedigini yap
Ya Bana Biriniz Msn Adresınızı Versenız Orda Acık Acık Konusak Bılmedıklerımı Sorsam Uygun Olmaz Mı?
[email protected]

eklersen yardımcı olurum.
Arkadaşlar Pc'e Scphere'i Kurdum Ama Su Hatayı Verıyor (LIBMYSQL.dll Bulunamadığından bu uygulama başlatılmadı. Uygulamanında yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.)
bence script yazarak kendi zamanını boşa haracama ucunda birşey yok sadece zevk meselesi derimki hiç uraşma değmez bile ama senın bıleceğin iştir ben birşey öğrenicem dersen illakı program yazma işine gir örneğin visual basic öğren ve ya web işine gir ne bileyim yani ucunda sana yararı dokunacak şeylere temel at derim bak yinede söylemekteyim yanlış anlayıpda bana eleştiri savurma senin bileceğin işi zaten zevk meselesi ben sadece yön vermek isterim
Saygılar..
Tıkla

Buradan nasıl sunucu kuracağını, kurduğun sunucuya nasıl bağlanacağını, scriptleri nereye ekleyebileceğini görebilirsin.
script öğrenme konusundada orjinal bir pack üzerine hiç birşey eklenmemiş şekilde dialoglar yaz ve kendini dialoglarda geliştir bunun içinde yine dökümanları incele. Ancak gerçekten istersen öğrenebilir ve iyi bir şekilde kavrarsın başka scriptlerden çok az yararlanmaya bak.
Dogru Soze Saygım Vardır Dogru Konusuyorsun. Tabıkı Oyle Yapmak Lazım. Benim Kendi İşim Var Allaha Sukur Parayada Ihtıyacım Yok. Ve Ben Ultıma Tutkunu Bı Insanım Tahmın Edemeyecegınız Kadar. Hastasıyım Normalde Playerlık Yapıyorum Ama Gercekten Artık Playerlık Sarmıyor. Ve Script Isıne Gırmek Istedım Egerkı Yardımcı Olursanız Gercekten Cok Memnun Kalacagım Genede Tavsıyen Icın Cok Saol...
Administraktor : bence script yazarak kendi zamanını boşa haracama ucunda birşey yok sadece zevk meselesi derimki hiç uraşma değmez bile ama senın bıleceğin iştir ben birşey öğrenicem dersen illakı program yazma işine gir örneğin visual basic öğren ve ya web işine gir ne bileyim yani ucunda sana yararı dokunacak şeylere temel at derim bak yinede söylemekteyim yanlış anlayıpda bana eleştiri savurma senin bileceğin işi zaten zevk meselesi ben sadece yön vermek isterim
Saygılar..
DarknessTheKenks : Arkadaşlar Pc'e Scphere'i Kurdum Ama Su Hatayı Verıyor (LIBMYSQL.dll Bulunamadığından bu uygulama başlatılmadı. Uygulamanında yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.)

https://prerelease.sphereserver.net/files/libMySQL.dll

Linkteki dosyayı sphere klasörüne at hiç bir problem kalmaz yine devam ederse sorun buradan belirt.
@DarknessTheKenks

Yaş kaç?
:selektorboş boş oturmaktansa tebrik ediyorum scriptleri al kullan değiştir erozyona urat sonra kendi scriptlerini yazmaya başla ama erozyona uğramış scriptleri kullanma aahh ahh ilk scriptimi hatırladım cooky elementenal:selektor earth elementale renk değişimi geçirtmiştim kurabiye gibi olmuştu içinden yiyecek flan çıkıordu :selektor
tedbunndy : @DarknessTheKenks

Yaş kaç?
Düzeltiyorum : akıl yaşı kaç ?
ha bide hatırladım onları pet şeklinde yapmıştım kurabiye adam diye ilk ben bulmuştum yeniyordu xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.