Öncelikle merhabalar. Daha öncede U-S üyesiydim uzun bir aradan sonra tekrar burdayım işlerim dolayısıyla pek giremedim , uzun süre sonra msn ve üyeligimide degistirmis bulunmaktayım... herkeze tekrar merhabalar.

Server açıyoruz script işinden anlayan ilk olarak Türkçemizi koruyan konusmalarına dikkat eden bug vb. sorunların üstesinden gelebilecek yetenekli scripter arıyoruz.

Serverimiz Hakkında Birkaç Bilgi ;
Remote kaynağımız hazır,
Domain alınmıştır,
Web sitemizin tasarımı hazırlanmaktadır,
World ile işimiz bitmek üzeredir.

Bunların yanısıra çok güzel world vede çok iyi stafflarımız bulunmakta eğer bende yardımcı olurum diyen scripter'ler var ise lütfen iletişime geçsinler.Sizlere server'dan birkaç kare de göstermek isterim.Yardımcı olacak scripter arkadaşımızın görmesini isterim.Yardım eden ve iyi niyetiyle destek olan arkadaşlarımıza şimdiden teşşekkürü bir borç bilirim.

Bu konu Master-Rp tarafından düzenlendi(2009-01-30 16:10, 15 yıl önce)
destek olabilirimde bende çok iyi değilim yinede elimden geleni yapabilirim isterseniz :)
İlgilendiğin için çok teşekkürler.
önemli diil kardeşim :)
world builderınız biraz "yetersiz" sanki.. Bilmiyorum yapılar basit geldi bana..
Ben olabilirim hem scripter hemde world builderim
msn = [email protected]
bu arada güzel bir çalışma
Kaankha : world builderınız biraz "yetersiz" sanki.. Bilmiyorum yapılar basit geldi bana..

aynen katılıyorum. Ama söylemeye çekinmiştim. Sonuçta iyide olsa kötüde olsa el emeği :)
:asik2 hayırlı aramalar.. ne diyeyim
Scpter Aranıyorr !!!
Xandra : :asik2 hayırlı aramalar..
Sağol :)
WB niz cidden yetersiz.. Kendisne çekidüzen vermesini söyleseniz iyi olur.. Small house buyuklugunde bir ev yapmaktan aciz hatta..

Bunu kesinlikle çamur atmak manasında almayın bu daha bir proje sonuçta o yüzden ilgilenilse daha iyi olur..
Güzel fakat bu işler böle sadece Britain ile iş bitmiyor Charlish in yaptığı bir static vardı aklına hangi şehir gelirse hepsinde static vardı.Hatta yardım etmiştim..
nesi güzel pardon görsellik yok paso .tile ile yapılmış cafcaflı olması güzel olması anlamına gelmez.. Alakasız itemler var sağda solda görüntü amaçlı ama abartı olmuş.. UO ya pek uymuyor..
.

Bu konu Lotherin tarafından düzenlendi(2009-03-20 15:17, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.