Pardon da brit healer ss lerde yok? Nasıl vardın bu kanıya? Allaha şükür ne prim yapmaya ne de kendimi göstermeye ihtiyacım var.. Fikrimi söyledim sadece.. 2 tile 1 xcolorla iş yapılmasını mükemmele yakın diye tabir ediyorsanız üzgünüm ama durum gerçekten vahim..
cannonlar birbirine çevrili rp e çok uygun gerçektende birbirlerini patlatsınlar hı hı tamam
Lotherin : Brit healer gayet güzel ilgi çekici mükemmel değil ama güzel bence bazıları konuyu kendine getirmeye çalışıyor.

Ne gibi ?
Arkadaş sanırım lafı bana söylüyor;
Demek istediği şey; "Ben demeye çalışıyormuşum ki o wb çok kötü ben çok daha iyisini yaparım onu bırakın beni alın. lafı oraya getirmeye çalışıyormuşum" Halbuki burada farklı düşünen tek arkadaş kendisi..

Oradaki resimlerden rahat 20tane abartıyı çıkarırım.. Eğer hala "mükemmele yakın(!)" olduğunu düşünüyorsanız..

Resim 1:
1-Dış duvarların tamamı tile ile yapılmış kapı pencere hiçbir şey yok.
2-Alanın üstü açık tahminimce çünkü içeride multi bir ev var. Merak ediyorum bu arkadaş 5x5lik bir ev bile yapamıyor mu?
3-Alan içinde toplar var o kapalı alanda kime nereye ateş ettikleri meçhul..
4-İçerideki oda gene tile ile yapılmış ve odaya giriş yok. Ve böyle bir yapının üstü açık orada masa var ancak üstü açık?
5-Bununla birlikte arkadaş herşeyi rare renge boyamış..

Resim 2:
1-Sağdaki binanın üst katının kenarları tile ile lav yapılmış lavın orada ne işi var hadi onu geçtim yatayı göze hoş geliyor dikeyde çizgi çizgi olmuş.
2-Onun bir iç sırasında çiçekler var ne hayrettir ki çiçekler ekilme çiçekler yani toprakta olması gerekli ancak binanın çatısında betona dikmiş arkadaş.
3-Onun da ortasında yine multi olarak teleskop var yalnız britain asla bu şekilde bir bilim şehri olmamıştır.Ki orası bir pansiyon pansiyonun üstünde ne işi var onun git bari sol üstteki kütüphanenin üstüne koy değil mi?
4-Toplar birbirine dönük ve rare renkle boyanmış, şehrin göbeğinde askeri bölge olmayan bir yerde rare renkli iki top var enteresan.
5-O bahçemsi yerde duvarda meşaleler var nasıl bir ihtiyaçsa..
6-Bahçedeki tezgahların amacı ne? Kapıda toplar sanki askeri bir bölgeye girdiginizi, meşaleler zindanı, tezgahlar pazarı hatırlatıyor. Tam olarak ne iş görür burası?
7-Yerdeki rare renk pentegramı hiç katmıyorum bile..
8-Başlangıç yerindeki 3başlı şamdanın öyle bir yerde ne işi var görsellikmidir bu tartışılır..
9-Yanında duran mızraklı kurukafalarda buranın kraliyetin merkezi degil de yamyam kampı oldugunu düşündürüyor..

Resim 3:
1-Arkadaş gene rare renk bilgisini konusturmus artık üstünde durmayacagım.
2-Oradaki ayaklı mazgal açık alanda biraz enteresan zira bir yağmur yağsa ne olur orası merak konusu..

Resim 4:
1-Ön taraftaki sarı bayrak ve kalkanlar iç dekorasyon malzemesi ancak sokakta duruyor. Enteresan..
2-Banka üzerindeki topların menzili sanırım deluciaya kadar gitmiyordur. Şehrin merkezindeki bir binada top bulunması yine çok enteresan..
3-Ve yine açık havada bulunan ayaklı mazgallar..

Resim 5:
1-Ortadaki suyun nereden gelip nereye gittiğini bilmiyorum fakat çevresinin kolonlarla çevrili olması da ayrı bir enteresanlık.. Artık çok birşey söyleme ihtiyacı duymuyorum.. Ve hala rare renk bilgisini konusturmuş arkadaş..

@Lotherin umarım bunları mükemmele yakın olarak görmüyorsundur "Meslek" ini tekrar gözden geçirmelisin bence..

Bu konu Kaankha tarafından düzenlendi(2009-02-22 18:46, 15 yıl önce)
.

Bu konu Lotherin tarafından düzenlendi(2009-03-20 15:17, 15 yıl önce)
Ben 2 kez söylemiştim ve lütfen tarihlere bak bu siteye çok sık giren birisi değilim ancak başlık sürekli uplanmış.. 20gün sonra yazmışım 2.postumu.. Lütfen bodoslama dalma olaya.. Ki konunun wb ile alakası yok. Ben sadece "çok büyük bir proje" olacağını söylediği için arkadaş dikkat etmesi gereken birşey olduğunu söyledim..

Roleplayi geçtim, görsellik açısından da rare renk olunca görselliği iyi oluyor diyosan tecrüben pek işe yarayacak gibi durmuyor üzgünüm..
.

Bu konu Lotherin tarafından düzenlendi(2009-03-20 15:18, 15 yıl önce)
-Sidious- : cannonlar birbirine çevrili rp e çok uygun gerçektende birbirlerini patlatsınlar hı hı tamam

:yes
Tamam Lotherin en büyük sensin :huh:huh
.

Bu konu Lotherin tarafından düzenlendi(2009-03-20 15:18, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.