Meraba arkadaşlar servar açmayi düşünüyorum ama scripter konusunda bilgili degilim bana scripterlik yapacak arkadaş ariyorum ücretsiz. stafllik verecegim.;-) İletişim : [email protected]

Not: Servarin herşeyi hazirdir. Sitesi hostu sadace scripteri eksiktir.8)
Bence ücret al scripter'dan xP
Ben ayda 100 ytl vererek çalışabilirim..
önemli olan katkı beyler ben sphere a girer daemon bile olurum serverda herşey server için :D
Script yokken,scripter yokken,host mu alıyorsunuz yoksa öyle gibi mi gösteriyorsunuz ?
Syntheticn : Not: Servarin herşeyi hazirdir. Sitesi hostu sadace scripteri eksiktir.8)

Bir server nelerden oluşur..
1- Script
2- Host (Gerek yok hamachi ile de idare ederim)
3- Site (Ne gerek var msn'den ip yollarım)

Vazgeçilmez olanı hangisi acaba Syntheticn mi? Scripter mı?
aeron yanılıyosun server packlede yapılır her zaman hosttur birinci basamak ama adam akıllı bişi yapcaksan hakkını vereceksen scripti kendin yazarsın. serverına giren "ahaha bu scriptler ..... serverının scriptleri" demez :D
Abi hangi script alıntı değil ki ??
Sıfırdan yazılmış çok az pack var
En nihayetinde bunlar Paylaşım sitelerinde yayımlanmış değilmi
o yüzden eklenmesinde bence sorun yok..

Mesela çok basit scpleri uğraşacağına alıntı yapıyosun
ordan bir kendini bilmez geliyo
" hahaha olm buranın scpleri çalıntı"

Neyse konuya döneyim
Scripter olabilirim ama isteklerim fazla
aylık 1000ytl + ssk + yemek
MagLor* iyi pazarlık yapıyorsun yol ücretinide bağla ikimiz girelim en fazla 900ytl'ye kadar düş..
yok dayı kurtarmıyuo pazarlık payı werdim 50 lira maxcimum 950 düşerim
Neyse ya bnların geyiği bitmez ben devam ediyim scptime bunlar arasınlar :D
ya beyler ben bişi dicem us gibi siteler de scpt bölümü olmasa ne olur aca ba hiçbir app server olmas belki server olmas :D:D:D
ya aslında burası bilmediklerini gidermek için yani bence bu script bölümü olmayada bilir herkes kendi scriptini yapsa 1 ay çalışılıp ortaya çıkar tüm serverlar ve iyi iş yapılmış olur
Wallahi Bende server acmayı düsnüyorum ama scriter aramıyorum kendim ögrenmeye calısıyorum ve gercekten cok sey ögrendim Ama Ögrenmem Sizlerin Sayesinde Oldu Cok Saolun
iyide o zaman kimse script yazmasını bilemez
Hemde bu düşünce için çok geç kalındı bence
zaten alan tek tek almıyor pack olarak alıyor..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.