Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Souldace : ya beyler ben bişi dicem us gibi siteler de scpt bölümü olmasa ne olur aca ba hiçbir app server olmas belki server olmas :D:D:D
Arkadaş Bence haklı aslında.
LAfım Basice

yok bence kimse uğraşmas en baştan yazmaya ..... anca hiçbişr server olmas bi tane adam açar ownerliği ozleyen adam

tek tük kaldı prof scptler benm görüşüm tabe ama adamlar o scpt profları olanlar heveslerini çoktan almıştır para ile yaapıodurr
Silindi
Banned
0
Bende 2-3 tane simit alicam. Ücreti verıcem ben ha ona göre :asik2
XoniOr : Bende 2-3 tane simit alicam. Ücreti verıcem ben ha ona göre :asik2

okeyherşey tmm güzel owner olmak milleti stonelemek i ordan oraya .mtele ile zıplamak yok tepende owner yazısını çıkmasını istiyorsun bütün staflarda bunu istiyor ama emek harcıyarak kastım scpt yazmak ve scpt yazarak bi yere gelmek daha farklı olacaktır böle hazıra kondunmu ownerlikten 1 ay sonra hevesini alacaksın yane yine olan playerlere olacak !!!!!! bilmem dikkate alırmısın? ha aksine olucağını düşünüyorsan okey aç server !!!! seve seve de player olurum
Herşey hazır bir scripter eksik hmm ilginç aradığını bulursun umarım
Silindi
Moderators
21.9001
Souldace :
XoniOr : Bende 2-3 tane simit alicam. Ücreti verıcem ben ha ona göre :asik2

okeyherşey tmm güzel owner olmak milleti stonelemek i ordan oraya .mtele ile zıplamak yok tepende owner yazısını çıkmasını istiyorsun bütün staflarda bunu istiyor ama emek harcıyarak kastım scpt yazmak ve scpt yazarak bi yere gelmek daha farklı olacaktır böle hazıra kondunmu ownerlikten 1 ay sonra hevesini alacaksın yane yine olan playerlere olacak !!!!!! bilmem dikkate alırmısın? ha aksine olucağını düşünüyorsan okey aç server !!!! seve seve de player olurum

Arkadaş hasta sanırım.
ne dıyorsun sen bırader ?
Ben mı arıyorum scripter
Bana bağırıyorsun sorunlumusun ?
ben bu scripter arkadaşı savunmuyorum ama onla dalga geçenler kendini ne zannediyor ? aeron hele sen yardım yardım diye bi taraflarını yırtıyorsun şimdide gelmiş bu adamla dalga mı geçiyorsun? bak yapamadıgın konular hakkında dalga geçmeden once biraz düşün sonra knuş herkes haddini bilsin, adam belki ciddi? neden bu ezme çalışmaları anlamıyorum sizleri? basic falan koptum ya yazılarınıza sanki siz çok bi *be o ke* siniz ya.
Silindi
Banned
0
nuker : ben bu scripter arkadaşı savunmuyorum ama onla dalga geçenler kendini ne zannediyor ? aeron hele sen yardım yardım diye bi taraflarını yırtıyorsun şimdide gelmiş bu adamla dalga mı geçiyorsun? bak yapamadıgın konular hakkında dalga geçmeden once biraz düşün sonra knuş herkes haddini bilsin, adam belki ciddi? neden bu ezme çalışmaları anlamıyorum sizleri? basic falan koptum ya yazılarınıza sanki siz çok bi *be o ke* siniz ya.

Nuker'e katılıyorum ama başlığı açana'da kızıyorum elın adamını scrıpter dıye alıcaksın adam belkı senı kandırıp paranı alıcak cok ıstıyorsan staff olmak sponsor olabılırsın bır yere ;-)
ya isteyen istediği kişiyi istediği yerde istediği zaman arar buna bi yasak yoksa kimse laf edemez!
Silindi
Banned
0
nuker : ya isteyen istediği kişiyi istediği yerde istediği zaman arar buna bi yasak yoksa kimse laf edemez!
Ultima online oyunu böyle kişilikler yüzünde bitmek üzere zevk ıçın serverı acıp 1 - 2 ay sonra kapatacaklar okadar emek gıdıyor ve uo'dan soğumaya başliyor millet kızmaya hakkımızın olmadığımı düşünüyorsun :huh
arkadaşım sanane ya isteyen açar isteyen kapatır uo kalite diye saçma bişey olamaz biri batırır biri kaldırır, tamam sağlam veya kötü sunucu farkı var ama herkes hata yaparak ögrenir bunu unutma, ilk açılan sunucular çok mu imbaydı?
Silindi
Banned
0
nuker : arkadaşım sanane ya isteyen açar isteyen kapatır uo kalite diye saçma bişey olamaz biri batırır biri kaldırır, tamam sağlam veya kötü sunucu farkı var ama herkes hata yaparak ögrenir bunu unutma, ilk açılan sunucular çok mu imbaydı?

Herkez sunucu acarsa player sen mı olucaksın ? tek başınamı oynuyacaksın eskılere göre serverlarda player azlığını fark etmıyormusun ?
neden azalıyor sence edıt + sunucu kalıtesızlığınden bırakıyor playerlar okadar saat oynuyorlar , adam canı sıkılınca kapatıyor :?
ediyoruz, ama bu açılan sunucular yüzünden değil. Ultima online nın artık eskimiş, tutulmayan bi oyun olmasından kaynaklanıyor (türkiye için konuşuyorum)
Silindi
Banned
0
nuker : ediyoruz, ama bu açılan sunucular yüzünden değil. Ultima online nın artık eskimiş, tutulmayan bi oyun olmasından kaynaklanıyor (türkiye için konuşuyorum)

Şahsen benim arkadaşlarim ve tanıdık çevrem edit ve emek hırsızları yüzünden bıraktı ultima'yı
Eski serverların çoğu şuan için 5para etmez serverlardı.. ama eskiden uo'nun ilk 5-6yılında bu oyun çok üst seviyede gidiyordu. Oyun o zamanlar için iyiydi. Player fazlaydı, insanlar ciddi iş yapıp bu işi para kazanarak yapıyorlardı edit vs olmazdı.. Yada olsa da player cahil olduğundan anlamazdı.. Şimdi bu ve bu tarz siteler sayesinde oyunu bilmeyen kalmadı.. Herkes inciğini boncuğunu her türlü bugını editini pvpsini rpsini herşeyini biliyor. Ve açılan serverların hepsi anlamsız geliyor.. Teknoloji ilerledi üst düzey frp oyunları çıktı uoya ilgi azaldı. Oynıcak adam tam anlamıyla devrim bekliyor. Öyle olunca da ne kadar uğraş verirseniz verin anlamsız kalıyor.. Eski nebula sistemleri sananeler falan scriptingde çokçok üst düzeydelermiydi sizce hayır.. ama bilen de yoktu.. öyle olunca eskiye sempati özlem oluyor. UO yu az bilirken oynadığımız bu serverlar cazibesini hala koruyor ve özlemimiz aslında onlara.. Şuan hiç bu şekil serverlarda oynamak istemiyorum ama oyunu yeni öğrenen arkadaşlarım bu serverlarda bile büyük bir zevkle oynuyorlar.. Bu oyunun bilenler için heyecanı kalmadı sorun asıl burada bence..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.