Merhaba Ultima-Strike Ailesi;
Uzun Bir Aradan Sonra Tekrardan Ultima Online'ye Dönmek İstiyorum Ve Şuan Gördüğüm Kadarıyla Kaliteli Bir Server Yoktur...
Amacım Bu Kaliteyi Yakalamak Bir Server Açmak İstiyorum Bu Yüzden 2-3 Scripter Arıyorum Gerçekten Kaliteli Bir İş Yapmak İstiyorum Bu Yüzden Bir Çok İmkan Sunabilirim Bu Konuda Yardımcı Arkadaşları Bekliyorum

No: Tüm Yetki Scripterlerde Olacaktır...
Master
59.2997
Bir sunucuda birden fazla scripter düzgün iş yapamaz. Güven bana. Önceden bu gaflete düştüm, bir daha düşmanımın dahi başına gelmesini istemem.
Haklısın Yapmaz Ama Ana Scripter Ve Yardımcı Scripter Olarak Düşündüğünde Gerekli İlgiyi Duyabilirsin Hatta Ve Hatta İstediğin Performansı Rahatlıkla Alabilirsin Buda Gerçekten Zaman Alabilir Ve Güzel Bir Şekilde Ortaya Çıkacak Şeyler Anlamına Gelebilir Aslında Risk Var Ama En Güzelide Bir Bilen Varsa Birde Öğreten Vardır...
Master
59.2997
Takım halinde çalışabilmek için öncelikle diğerlerine saygı duymayı bileceksin. Bu özellik Türk insanında olmadığından ekip çalışmasıymış, birlikte büyük projeler gerçekleştirmekmiş vs yalan bunlar (evet Türk insanına hakettiğinde laf atanlar arasındayım) boşuna heveslenmemeli.

Bir bilen varsa ve bunu birilerine öğretiyorsa bil ki önünde sonunda öğretilen kişi öğretene bir kurşun sıkar. Daha bu kadar medeniyete ve minnet duygusuna sahip olamadık.

Hevesini kırmak istemem ama zamanında yaşadım, tecrübeliyim başkalarının başına gelmesini istemiyorum. İlla bunlara uy, uygula diye diretmiyorum zaten diretemem. Ama bunları bir köşede tut, unutma derim.
Teşekkür Ediyorum İlgin İçin Anlıyorum Fakat Bir Anlaşma Olmalı Çünkü Düzenli Olmayı Seven Biriyim Ve Benimle Çalışacak İnsanlarda Bunu Bilmeli Sadece Yetkili Olacaklar Bu Kadar Bende Onların Maddi Desteğini Sağlayacağım...
Hiç uğraşma bitti o devir
Kölelik :) Yanlış Anlıyorsunuz Arkadaşlık Bu Kölelik Değil Hem Benim İçin Zevkli Bir İş Hemde Player Açısından Gerçekten Oynayabilecekleri Bir Server Yaratmak Bu Mümkün Elimizde Olan Birşey...
ben yardımcı scpter olutrum aslına bakarsan scp olayında 0 dan olusturmak yerine duzenliyorum sana yardımcı olmaya calısırım elimden geldigince.. Amacım sadece isleyen bi serverde scp ogrenmek herhangi bisi talep etmiyorum simdiden tesekkürler. dusunursen msj at bana ozelden
Eğer güvenebileceğin,tanıdık bir scripter arkadaşın yoksa bu işe girişmemen hem senin için hem de oyuncular için daha iyi olacaktır.

@Slothere
Bir sunucuda birden fazla scripter çalışabilir fakat bu kişilerin iş disiplinini öğrenmesi ve bu konuda tecrübeli olması gerekir.Tecrübesi olan ve iş disiplinini edinen kişilerin de bu oyunla pek alakası olmaz orası ayrı tabi :)
Güvenilir arkadaşıda olsa sanmam çünkü şuan sunucular oturmuş durumda gibi playerlar dağılmaz bence
Sunucuların oturmuş olduğu konusuna hiç katılmıyorum.Oyuncular sade düzenleri bozulmasın diye sunucu değiştirmez bence,sunucuların oturmuş olduğundan filan değil.
*INTEL Quad-Core Xeon İşlemci
*2048 Mb Ram
*80 GB Hard Disk
*800 GB Trafik
*100 Mbit Hat
Türkiye Lokasyonlu

Scripter Olacak Arkadaşıma Vereceğim Makina Budur Makinamız Hazırdır Ve Scripter Aranmaktadır...
Lütfen İlgili Kişiler Yazarsa Sevinirim...
scriptten anlayan iki adamı bir araya getirirsen o serverın b.ku çıkar dostum. ben inanmıyorum ki ultima online oynayıpta senin istediğin gibi karakterde iyi niyetli 2 kişi kalsın. o dediklerinin olması için çok yakın dostları bir araya getirmelisin.
Arkadaşlar Scripten Anlayan biri bana yardım edebilirmi
@Creteoun
Elimden geldikce yardım edebilirim eğer istersen yardımcı olmam için msn adresimi alabilirsin profilimden.

@Baronned
Buyurunuz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.